Created with Sketch.

НАБУ оголосило в розшук сина Олега Гладковського-Свинарчука — Ігоря

22.04.2021, 16:01
"Ищут пожарные, ищет милиция"
Фото: 24 канал

Під Петра Порошенка продовжують "копати".

Детективи НАБУ оголосили в розшук Ігоря Гладковського, сина соратника Петра Порошенка, ексзаступника секретаря РНБО Олега Гладковського-Свинарчука. Відповідне рішення прийняв детектив Національного бюро 21 квітня 2021 року.

Про це повідомляє пресслужба НАБУ.

Зазначається, що за даними слідства, зусиллями підозрюваного у 2015-2017 рр. ТОВ «Оптимумспецдеталь» отримувало преференції під час укладення договорів та розрахунків з підприємствами «Укроборонпрому».

«За це особа мала вигоду, яка, за домовленостями, повинна була становити 50% від загальної суми незаконно отриманого прибутку учасників схеми. У такий спосіб лише за одним договором обвинувачений отримав 950 тис. грн неправомірної вигоди», — наголошують в НАБУ.

Дії особи кваліфіковані за ч.2 ст.369-2 КК України («Зловживання впливом»).

Нагадуємо, про підозру особі НАБУ та САП повідомили 21 грудня 2020 року.

У НАБУ також інформують, що Ігор Гладковський переховується від слідства. Зокрема, за словами, представників НАБУ, його викликали до САП на 16 квітня та, у зв’язку з неявкою, повторно на 20 та 21 квітня для отримання копії обвинувального акта та реєстру матеріалів досудового розслідування. “Однак особа тричі не з’явилася”.

Читайте також
Члена ВЛК у Полтаві викрито на недостовірному декларуванні майже 8 млн гривень
Полтава
ДБР проводить обшуки у заступника Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України
Кримінал
В Україні юркомпанія продає фірми для проведення податкових «скруток»
Кримінал
Обвинувачений у корупції Микола Різник продовжує подорожувати світом
Політика
Гра без правил: як Львівська митниця перетворилася на корупційну годівницю
Кримінал
Чи можна перемогти внутрішнього ворога?
Кримінал