Created with Sketch.

Нацгвардійці вшанували пам'ять побратимів, які загинули в цей день від рук російських загарбників

18.07.2021, 12:48
Фото: ngu.gov.ua

Побратими згадують бійців, які загинули на околиці міста Бахмут.

У Залі Пам’яті Нацгвардії вшанували нацгвардійців Ігоря Черняка, Сергія Бохонька та Костянтина Блозву, які загинули в цей день — 18 липня 2014 року, захищаючи Україну від російських загарбників. 

Про це повідомляє пресслужба Нацгвардії.

Відомо, що всі ці хлопці були у складі групи, яка проводила розвідку місцевості на околиці міста Артемівськ Донецької області в напрямку міста Попасне Луганської області.

Близько 16-ї години 30 хвилин група потрапила у засідку терористів та прийняла бій з переважними силами противника. Під час бою воїни  отримали вогнепальні поранення, несумісні з життям.

Костянтин Блозва

Сергій Бохонько

Ігор Черняк

У заході з вшанування воїнів взяли участь представники керівництва оборонного відомства, командування та представники Національної гвардії України, офіцери та працівники структурних підрозділів Міністерства оборони і Генерального штабу ЗС України.

Зазначається, що усього дзвін сьогодні пролунав сімнадцять разів.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Нагадаємо, що місто Ба́хму́т — місто обласного значення в України. Та залізничний вузол.

Читайте також
Відбувся велопробіг пам’яті Дмитра «Плюсіка» (Мітяя) Садовенка
Війна
ОУМ «ГРІМ» долучиться до велопробігу пам’яті Героя Дмитра «Плюсіка» Мітяя
Війна
Героїв ховають у болоті: вода зруйнувала дамбу на НВМК
Політика
Промову Рафаеля Лемкіна про Голодомор мають вивчати всі громадяни України
Політика
Мельника повернули додому, але не туди, де він мав би спочивати
Політика
Бенефіс на кістках: кому було потрібне це показове перепоховання
Політика