Created with Sketch.

Національний фонд досліджень України шукає благодійників для підтримки науковців

26.12.2022, 17:34
Фото: google

Розпочато фандрейзингову кампанію, що спрямована на залучення позабюджетних коштів на поновлення грантової підтримки проєктів

Фандрейзингова кампанія Національного фонду досліджень України спрямована на залучення позабюджетних коштів на, але не виключно, поновлення грантової підтримки проєктів з виконання наукових досліджень і розробок, реалізацію яких через збройну агресію рф не було продовжено та розпочато в 2022 році, а також на грантову підтримку проєктів за іншими напрямами у межах нових конкурсів.

Джерела фінансування:

- благодійництво – реалізується через безоплатну передачу у власність Фонду коштів задля досягнення мети Стратегії;

- спонсорство – добровільна фінансова, організаційна та інша підтримка фізичними та юридичними особами фандрейзингових ініціатив Фонду.

Фонд звертається до усіх благодійників та інвесторів, які можуть бути зацікавлені у наукових дослідженнях і розробках, долучитися до проєкту та надати можливу допомогу науковцям і освітянам України. Детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті НДФ за посиланням.

Національний фонд досліджень України — державна бюджетна установа, створена Урядом України у 2018 році відповідно до Закону України “ Про наукову і науково-технічну діяльність”. Згідно із законодавством Фонд є спеціальним інструментом реалізації державної політики, за допомогою якого здійснюється фінансування заходів, спрямованих на всебічний  розвиток української науки як основного чинника економічного зростання держави. Діяльність фонду спрямована на створення сприятливих умов для максимальної реалізації інтелектуального потенціалу громадян у сфері наукової і науково-технічної діяльності на принципах змагальності та наукового лідерства.

Читайте також
В цей день народився Юрій Кнорозов — Українець, який розшифрував писемність майя
Історія
Велика брехня про Голод 1921-1923 років
Історія
Психологи знайшли головний чинник жіночої привабливості
Життя
Українські медики академічно чесніші за російських — соцдослідження
Світ
Стало відомо, хто найчастіше отримує Нобелівську премію
Життя
Українські маври: розкриття лінгво-генетичої загадки
Історія