Created with Sketch.

Наслідуючи Україну: син президента Бразилії вимагає криміналізувати комунізм і нацизм

14.09.2020, 12:34
Фото: O Globo

Тоталітарна ідеологія з її символами та доктриною має бути заборонена законом, а Голодомор — визнаний актом спланованого геноциду.

З такою пропозицією до колег-парламентарів виступив консерватор Едуарду Болсонару, оприлюднивши відповідний відеоролик в YouTube.

Син бразильського президента, котрий представляє у Палаті депутатів інтереси виборців Сан-Паулу, вважає, що подібний крок покладе край лівацькому божевіллю на вулицях.

Адже у правоохоронців відтак з'явиться легальна підстава затримувати та притягати до кримінальної відповідальності адептів марксистської ідеології.

«Яка різниця між Гітлером і Сталіним? Щоби нарешті дати вичерпну відповідь на це очевидне для всіх питання, минулого тижня я зареєстрував законопроєкт, яким буде засуджено нацизм і комунізм. Моя ініціатива натхненна відповідним українським законом, що є юридичною новацією для міжнародної спільноти», — наголосив Едуарду Болсонару.

Одним із мотивів, що спонукав бразильського депутата взятися за криміналізацію тоталітарних ідеологій, є вчинення окупаційним комуністичним режимом спланованого акту геноциду проти українців у 1932-1933 роках.

Крім того, народний обранець пропонує класифікувати червоне знамено, п'ятикутні зірки, правобічну свастику, серп і молот як символи ненависті, під якими нині орудують радикальні борці зі свободою та демократією.

«Нацизм і комунізм — частини одного цілого, тоталітарного, антилюдського режиму. У всьому світі різні ідеологічні школи продовжують їхню лиху практику й до тепер. Своєю чергою, ми, консерватори, повинні боротися за те, щоби громадяни Бразилії та інших країн були вільними від цих утопічних і злочинних теорій. Оскільки вони, через своїх адептів, несуть смерть», — підсумував син президента Бразилії.

Читайте також
Навіки 27...
Війна
На милицях на війну
Війна
Парламентський десант у Полтаві вирішував долю імперських символів
Історія
Сьогодні День пам’яті полеглих захисників України.
Історія
27 серпня у Львові відкриють меморіальну дошку Ірині Фаріон
Політика
Формуймо свій національний наратив, позбуваймося чужинських міфів
Історія