Created with Sketch.

Новини з фронту: окупанти 4 рази відкривали вогонь за минулу добу

06.09.2021, 15:19

Протягом минулої доби, 5 вересня, в районі проведення ООС збройні формування московії чотири рази порушили режим припинення вогню.

Про це інформує пресцентр штабу ОС у ранковому зведенні.

Біля Золотого-4 ворог двічі відкривав вогонь зі станкових протитанкових гранатометів.

Поблизу Водяного, що на Приазов’ї, московітські найманці застосовували гранатомети різних систем і стрілецьку зброю.

Неподалік Широкиного ворог вів обстріл зі станкових протитанкових і автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї.

На обстріли московітських окупантів українські військові відкривали вогонь у відповідь.

Бойових втрат серед наших захисників немає.

Про факти усіх порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши встановлений координаційний механізм”, – зазначили в пресцентрі.

Станом на 7:00 понеділка, 6 вересня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Читайте також
Фінляндія інвестує 44 мільйони євро у системи боротьби з дронами на кордоні з рф
Світ
НАТО відпрацьовує оборону Сувальського коридору
Війна
Китай вперше порушив територіальні води Тайваню
Політика
Шведський сигнал тривоги
Війна
Шведські винищувачі двічі перехопили російські літаки над Балтійським морем
Війна
Французькі літаки 11 разів за тиждень перехопили російські літаки над країнами Балтії
Війна