Created with Sketch.

Нью-Йорк — епіцентр коронавірусної кризи у США

17.03.2020, 09:50
Метрополітен Нью-Йорка

Губернатор штату Нью-Йорк запровадив у регіоні жорсткі заходи щодо діяльності громадських заходів і суспільного життя.

Інформацію про карантин у найбільшому місті США ввечері 16 березня оприлюднила служба "Vice".

Влада Нью-Йорка і околиць, де мешкає понад 20 мільйонів осіб, вживає невідкладних заходів у зв'язку з наявністю там 950 зафіксованих випадків на COVID-19.

Станом на тепер у вказаному штаті закриті всі розважальні заклади, ресторани та нічні клуби, запроваджено комендантську годину.

Як довго протримається карантин на сьогодні не відомо.

Адже головне для влади Нью-Йорка — стримати зростання кількості хворих на коронавірус.

Читайте також
NYT: Республіканці критикують Трампа за невигідну угоду з Іраном, яка фактично означає поразку США
Війна
США припинять фінансування програм боротьби з ВІЛ і СНІД у Південній Африці
Світ
Пентагону потрібно $ 80 мільярдів для покриття витрат на війну в Ірані та інших потреб
Війна
ФБР попередило атаку дронів на турнір UFC у Білому домі
Світ
Компанія Google планує випустити у США 32 млн заражених комарів: деталі
Політика
Американська еліта втрачає ґрунт під ногами
Світ