Created with Sketch.

Окупаційні війська просунулися біля трьох населених пунктів – карти ISW

16 січня, 09:00

Російські війська мають успіх поблизу Часового Яру, Борової та Торецька.

Про це свідчать дані Інституту вивчення війни (ISW).

Часів Яр

Окупанти нещодавно просунулися в напрямку Часів Яр. Геолокаційні кадри, опубліковані 15 січня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в межах Вогнетривкого заводу в центрі Часів Яр. 14 і 15 січня російські війська продовжували наступати в межах самого Часового Яру та на південь від Часового Яру біля Предтечиного, Ступочок і Олександро-Шултиного.

Торецьк

Російські окупаційні війська нещодавно просунулися в межах Торецька. Геолокаційні кадри, опубліковані 14 січня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в північно-західному та північному Торецьку. Російські мілблогери стверджували, що російські війська наступають біля Щербинівки (на захід від Торецька), але ISW не знайшло підтвердження цієї заяви.

14 і 15 січня російські війська продовжували наступати в межах і поблизу самого Торецька, а також на захід від Торецька в районі Щербинівки.

Борова

Росіяни нещодавно просунулися на північний схід і південний схід від Борової. Геолокаційні кадри, опубліковані 4, 14 і 15 січня, показують, що російські сили нещодавно просунулися на північ і північний захід від Вишневого (на північний схід від Борової) і на захід від Макіївка (на південний схід від Борової). 14 і 15 січня російські війська наступали на північний схід від Борової в районі Нової Круглянівки та Богуславки; на схід від Борової під Копанками; і на південний схід від Борової біля Макіївки, Греківки, Новосергіївки і Твердохлібового.

Читайте також
Ворог тисне на п'яти напрямках: карти ISW
Війна
У Торецьку погіршується оперативна обстановка – DeepState
Війна
Битва за Часів Яр триває — сталеві леви 24-ї ОМБр ЗСУ
Війна
Росіяни просунулися на чотирьох напрямках, – карти ISW
Війна
Дорога на Гуляйполе під вогневим контролем окупантів
Війна
Україна отримала мінімальні здобутки під час контратаки на Курщині – WP
Війна