Created with Sketch.

Окупантам не вдасться захопити багатомільйонний Київ, – естонський Генштаб

02.03.2022, 11:24

У Генеральному штабі армії Естонської республіки відзначають зміну в застосовуваних агресором методах проведення війни.

Про це в етері провідного мовника балтійської країни "Eesti Rahvusringhääling" заявили військові аналітики Тоомас Тиністе і Вагур Карус, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Вони переконані, що прагнучи домогтися перелому у тривалому вторгненні в Україну, агресор більше не щадитиме цивільне населення з метою свідомого геноциду українців.

«Тепер виразно видно, що цивільних вбиватимуть, причому зухвало і прицільно. Кремль поставив завдання досягти воєнних цілей, і якщо на шляху їхньої реалізації опиняються цивільні особи, вони розплачуються за це власним життям. Що ж до ситуації навколо Києва, то історія не знає випадків оточення та захоплення такого великого міста. З точки зору військової теорії, доти, доки у місті точаться бої, доти, доки у захисників будуть боєприпаси, захопити місто не вдасться», – зазначив Тоомас Тиністе.

При цьому, як підкреслює Вагур Карус, захопити друге за величиною місто України путінським військам також не вдалося, всупереч постійним бомбардуванням:

«Досі російська армія була не надто активна на Донбасі, і там воєнна діяльність обох сторін протікала, якщо можна так сказати, у рутинному порядку. Це може говорити про те, що поряд із захопленням Києва Москва планує відрізати та оточити найбільш боєздатну частину українських сил, спрямовану зараз на операцію на Донбасі. З цього погляду велике значення має битва за Харків і те, куди російські з'єднання розвернуться у разі захоплення Харкова».

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у путінської Московії лишається дедалі менше союзників і партнерів, готових закривати очі на її рукотворний геноцид українців.

Читайте також
Командир військової частини у Рівному змушував підлеглих будувати йому будинок
Кримінал
Командири зможуть надавати додаткову відпустку військовослужбовцям – набрав чинності закон
Війна
Міноборони вперше на запит військових закупило квадроцикли, вони надійдуть до війська до кінця року
Війна
На фронті зростає кількість осколкових поранень кінцівок
Війна
Під тиском активістів Міноборони вже не хоче посилення відповідальності за СЗЧ
Війна
У Зелемського гроші є на все, крім зарплат військових
Війна