Created with Sketch.

Окупанти підготували фільтраційні табори ще до вторгнення в Україну, - The New York Times

09.07.2022, 10:25
Окупанти тримають маріупольців у жахливих умовах у фільтраційному таборі в селі Безім'яне

США виявили 18 фільтраційних таборів, облаштованих окупантами для українців

Сполучені Штати Америки виявили не менше 18 фільтраційних таборів, через які проходять українці, яких окупанти депортують до московії.

Про це повідомила заступниця голови місії США при ОБСЄ Кортні Остріан, повідомляє видання The New York Times.

«На сьогодні виявлено не менше 18 місць фільтрації по обидва боки українсько-російського кордону», – сказала Остріан.

За її словами, ординські окупанти швидше за все підготували ці табори ще до того, як війська орди вторглися в Україну.

Ці фільтраційні табори розташовані у школах, спортивних центрах та культурних установах у деяких частинах України та московії.

Ті, хто виїхав з московії після «фільтрації», повідомляли про допити, побиття та тортури людей, ймовірно пов’язаних з ЗСУ, а також про зникнення.

Після фільтраційних таборів українців направляють до міст по всій московії – часто, згідно зі свідченнями, до регіонів поблизу Китаю чи Японії.

Остріан назвала фільтрацію «сталінським процесом».

Вона також процитувала інтерв’ю людей, які пройшли через фільтраційні табори, про те, як у них конфісковували паспорти та як деяких з них спонукали подати заяву на отримання російського громадянства.

Читайте також
Окупанти відловлюють українських жінок і дівчат для секс-рабства
Війна
Росія брехала, бреше і брехатиме, поки існуватиме в нинішній формі
Опінії
росія не зацікавлена в мирі
Війна
Трамп анонсував приїзд воєнного злочинця Нетаньяху до Вашингтона
Політика
Злочинця тягне на місце злочину
Війна
Воєнний злочинець Нетаньяху приїхав до Угорщини
Політика