Оплачуваних коштом бюджету Полтави.
12 червня Другий апеляційний адміністративний суд відкрив провадження за апеляційною скаргою Олександра Мамая на рішення Полтавського окружного адміністративного суду, який відмовив Мамаю у розгляді його заяви.
У квітні 2024 року Олександр Мамай звернувся до Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до Полтавської міської ради, в якій просив поновити його на посаді Полтавського міського голови.
06 травня суд відхилив позов колишнього міського голови Полтави Олександра Мамая щодо поновлення на посаді.
Суддя Марія Довгопол вказала на недоліки у заяві, які потрібно було виправити у визначеній термін. Цього не було зроблено, тому суд відмовив Мамаю у розгляді його позову.
Нагадаємо, що 2 березня 2023 року колегія суддів Вищого антикорупційного суду, під головуванням судді Андрія Біцюка, затвердила 5 угод про визнання винуватості між прокурором САП та обвинуваченими по справі «домогосподарок» — це Полтавський міський голова Олександр Мамай, керівниця «Інституту розвитку міста» Тетяна Татаріна, бухгалтер «Інституту розвитку міста» Оксана Шпіньова, домогосподарки Валентина Кропивна та Ольга Кубай.
Як встановило слідство, впродовж січня 2021-го — березня 2022 року фіктивні працівниці комунальної організації отримали з бюджету зарплату на загальну суму майже 572 тис. грн.
Олександр Мамай отримав умовний термін: 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік, а також заборону протягом 1 року обіймати керівні посади.
У березні 2024 року Київський районний суд Полтави звільнив Олександра Мамая від основного покарання: річного іспитового строку з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій.
Термін випробування, встановлений для Олександра Мамая, закінчився 2 березня 2024 року.
11 червня 2024 року в СБУ зааявили про затримання доньки Олександра Мамая Наталії Веретеннікової.
Її звинувачують у роботі на «виборчий штаб» партії путіна. Вона отримала за це понад 35 млн російських рублів.