Created with Sketch.

«Останній Бастіон» вітає «Zалізного Тата» з 7-річчям

26.12.2023, 21:45

Цього дня у 2016-му постало унікальне ветеранське видавництво, покликане змінити світогляд українства. Зробити мілітарним, націоналістичним.

Керівником-засновником «Zалізного Тата» став наш теперішній головний редактор і фронтовик Дмитро Савченко. Колишній політичний в'язень, учасник бойових дій вирішив зайняти досі вільну царину у вітчизняному книговиданні.

«Ми воюємо за ствердження українських сенсів та уніщовлення кацапських», — впевнено говорить Дмитро Савченко, перебуваючи на передньому краю борні за волю України. Так само, як «Zалізний Тато» стоїть в авангарді нонконформістської літератури.

За плечима 7 років  тривалого становлення, дорослішання і далеко не кожне видавництво має на своїх рахунках такий переконливий досвід книжкової партизанки, сотні презентацій, шкандалі та бійки спричинені світоглядними дискусіями. А поза тим, й досвід реактуалізації несправедливо забутих постатей та подій національної історії.

«Впродовж цього шляху, одним з найцікавіших епізодів виживання стала цькування нашого видавництва членкинями/членами книготворчого сектору гуманітарки та видавничого середовища. Після нього на порядок простіше зрозуміти, чому  письменники 1930-х (та й інших періодів) «стучали» гебістам на своїх колег по цеху.

Тож на совісті нашого видавництва є навіть одна кляуза в СБУ, втім і вона безуспішна... Ну, а поки, усіх сектантів і книжкових екстремістів вітаю з днем народження найбільш антиросійського видавництва у галактиці. Працюємо далі! Воюємо на фронті та водночас тримаємо рубіж українського культуркампфу», — додав Дмитро Савченко.

З роси та з води. Найщиріші вітання Татові від Бастіону!
Читайте також
18 листопада 1932 року вийшли постанови ЦК КП(б)У, які легалізували Голодомор
Історія
Буде армія — буде державність
Історія
Ми все пам'ятаємо
Історія
Пам'яті Дмитра Мирона, який в польській тюрмі написав текст «44-х правил життя націоналіста»
Історія
Цей день в історії: народився один із творців УПА
Історія
25 жовтня 1921 року розпочався Другий зимовий похід армії УНР проти більшовиків
Історія