Created with Sketch.

Печерський районний суд обрав запобіжний захід Нестору Шуфричу

15 вересня, 22:00

За матеріалами СБУ Нестор Шуфрич отримав підозру у державній зраді

Печерський суд Києва відправив народного депутата Нестора Шуфрича під арешт на 60 діб без можливості внесення застави.

Про це повідомляють "Ґрати".

Нагадаємо, що Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом Генпрокурора зібрала аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність чинного народного депутата Нестора Шуфрича.

За матеріалами СБУ йому повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада).

Як свідчать матеріали розслідування, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента фсб, завдання якого - координація російської агентури в Україні.

Нагадаємо, що Сівкович втік до москви у 2014 році і створив «кротоферму» для підривної діяльності проти нашої держави. Саме він курував колишнього начальника Управління СБУ в АРК Крим Олега Кулініча, якого підозрюють у державній зраді.

Одним із основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та росії єдина історія і що українці та росіяни - нібито «один народ». Таким чином Шуфрич намагався розвинути проросійські настрої в українському суспільстві.

За місцями проживання фігуранта та у його близького оточення було проведено 45 обшуків.

Санкція статті передбачає до 15 років тюрми.

При обшуку у Шуфрича знайдено концепцію утворення автономії Донеччини та Луганщини в складі України, що може відноситися до 2014 року. За підписом Медведчука.

Так, згідно цієї "пропозиції", мали бути утворені Донецький та Луганський краї замість областей, у них мали бути свої парламенти та уряди. Обиратися мали право (увага!) лише постійні жителі регіону.

Читайте також
Справу про держзраду Андрія Деркача передано до суду
Кримінал
Справа обвинуваченого у держзраді Кулініча
Війна
Єрмак взявся за шахеди
Війна
Зеленський і Баканов злякалися правди
Кримінал
Доцент університету з Харкова працював на ГРУ рф
Війна
Вдягнути кайданки на руки Іллі Киви не вдалось
Опінії