Created with Sketch.

Перша презентація книги Геннадія Ключикова «Ми – з УНСО» відбулася в Полтаві

24.12.2021, 12:12

Початок добровольчого руху в Україні справедливо рахувати не з 2014 року, а з перших закордонних експедицій УНСО

Нещодавно в Полтаві відбулася презентація спільного творчого надбання медіа-агенції «Останній Бастіон» та видавництва «Zалізний Тато» – книги Геннадія Ключикова «Ми – з УНСО».

Презентацію провів засновник видавництва «Zалізний Тато» та головний редактор «Останнього Бастіону» Дмитро Савченко.  З його слів, ця книга – найбільш захоплюючий літопис одіозної групи політичних корсарів кипучих 1990-их. Під стягами організації, про яку в ній йдеться, об’єдналися українці, котрі хотіли бачити свою країну дійсно самодостатньою державою, міцною зсередини та активною на міжнародній арені.

УНСО в той час намагалося, на відміну від посткомуністичної верхівки України, проводити активну зовнішню політику. Вони не чекали, коли нападуть вороги, а самі шукали битви з ними. Войовничі «консули» були в Придністров’ї, Грузії, Ічкерії, Югославії, Нагірному Карабасі, Білорусі, пропагуючи там УКРАЇНСЬКІ інтереси.

Також зі слів ведучого, Українська Народна Самооборона вела постійну боротьбу з внутрішнім антинародним режимом. Десятки гучних кривавих вуличних протистоянь проти «Беркуту», прокомуністичних та проросійських організацій. Як наслідок цього: масові затримання, арешти і ув’язнення . Але це лише гартувало членство організації.

УНСО дала Вітчизні величезну плеяду непересічних особистостей, таких як Анатолій Лупиніс, Юрій Шухевич, Дмитро Корчинський, Олег Вітович, Петро Хмарук, Данило Нарбут, Руслан Зайченко, Валерій Бобрович, Наталка Чангулі, Сашко «Білий», Олесь Бабій і багато інших. УНСО це не просто звичайна організація, натомість свого роду субкультура, спосіб життя, алгоритм мислення та дії.

Дмитро Савченко наголосив, що початок добровольчого руху в Україні справедливо рахувати не з 2014 року, а з перших закордонних експедицій УНСО. Також коротко розповів про особистість автора презентованої книги, адже для багатьох вона досі була не відома й загадкова.  Художній виклад історії УНА-УНСО у виконанні Геннадія Ключикова містить частку авторського домислу, але при цьому опертий на ґрунт реальних подій. 

Наприкінці зустрічі ведучий наголосив, що на цьому «Zалізний Тато» та медіа-агенція «Останній Бастіон» не завершує свою історично-просвітницьку місію. На наступний рік заплановано ще декілька оригінальних видавничих проектів для небайдужих читачів.

Ті, хто зацікавився цим презентованим, непересічним виданням, може його придбати за посиланням.

 

 

 

Читайте також
Сашко Білий: Життя мов спалах
Книги
Алістер Кроулі та українське питання
Книги
У всьому світі дорослі люди тупішають
Книги
Полтавцям розкажуть про пережитий травматичний досвід війни
Книги
Можливо, дурнів не стає більше, але вони стають все активнішими
Книги
Найбільший викривач тоталітарної держави
Книги