Created with Sketch.

«Philip Morris» і «Japan Tobacco» визнано спонсорами геноциду українців

24.08.2023, 21:10

Дві найбільші корпорації з виробництва тютюнової продукції внесено до переліку міжнародних спонсорів війни та російської агресії.

Відповідну заяву оприлюднено пресслужбою Національного агентства з питань запобігання корупції, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що "Philip Morris International" та "Japan Tobacco International" продовжують здійснювати підприємницьку діяльність у РФ, підтримуючи економіку держави-агресорки сплатою значних податків до її бюджету.

Варто наголосити, що ще на початку повномасштабної війни дирекція "Philip Morris" обіцяла здихатися свого бізнесу на Росії, аби зберегти свою репутацію, проте нібито «всі спроби продати російський бізнес не мали успіху».

Натомість "Japan Tobacco" взагалі є безсумнівним лідером тютюнового ринку у ресурсній федерації московії, оскільки займає понад третину сегмента (34,9% від усіх продажів цигарок й інших виробів – прим. ред.). 

Як раніше вже повідомляла медіаагенція "Останній Бастіон", австрійська фінансова установа "Raiffeisen Bank International" також не хоче залишати прибуткову російську гавань, годуючи армію загарбників валютою.

Читайте також
Колабораціонізм та фінансування агресії
Війна
Європа скуповує рекордні обсяги російського СПГ перед запровадженням заборони на імпорт
Війна
На вимогу Болгарії: ЄС виключив патріарха Кіріла та топ-олігарха рф з нового пакету санкцій
Війна
InformNapalm: японські компоненти у зброї рф – не нова проблема, а системна схема
Війна
Der Spiegel: Китай міг передавати рф технології для випробування на війні проти України
Війна
СБУ затримала посадовицю Торгово-промислової палати України
Війна