Created with Sketch.

Під рубрикою «дебіли, бл@дь» ©

19.09.2024, 15:38

Сьогодні Татаров і Костін наказали Сухачову до завтрашнього вечора розшукати 2 тисячі дезертирів

Ви будете сміятись, але Одному з Найвеличніших Лідерів Світу (с), нарешті, доповіли зміст моїх публікацій про масове дезертирство та шабунінг, внаслідок яких фронт ось-ось впаде – вже зареєстровано 80 тисячі кримінальних проваджень за фактом самовільного залишення місця служби, реальна кількість дезертирів перевищує 150 тисяч, кримінальні провадження не розслідуються, дезертирів ніхто не шукає.

Причиною катастрофічної ситуації є нездатність головного туриста Костіна організувати досудове розслідування та продажність верхівки ДБР, де розслідуються тільки ті справи, які можна продати.

Як наслідок, сьогодні Татаров і Костін наказали Сухачову до завтрашнього вечора розшукати 2 тисячі дезертирів, яким вручити підозри – по 500 дезертирів на кожний регіон.

Ну, що тут сказати. Мабуть, краще класика не висловишся: дебіли, блядь (с).

Нехай Шабуніну спочатку про підозру повідомлять – за моєю заявою щодо цього покидька було зареєстроване кримінальне провадження за ч.5 ст. 407 КК України.

Це єдиний спосіб показати армії, що почалась боротьба з дезертирством.

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

Читайте також
«Цвинтар єднає нас більше, ніж влада»
Політика
Наш кордон під надійною охороною
Політика
«Готуємо спецоперацію Рояль»
Політика
Бункер замість реформ: що насправді означає «перезавантаження» Банкової
Опінії
Начальником Полтавської ОВА Зелемський може призначити Ігоря Реву
Політика
Зеленський, який узурпував владу, підтримав дії США проти іншого узурпатора
Політика