Created with Sketch.

Піт Геґсет заявив про необхідність військового домінування США в космосі

03 лютого, 11:32

Збройні сили США повинні взяти під контроль космічний простір.

Про це заявив міністр війни США Піт Геґсет, наголосивши, що космос є критично важливою ареною для майбутніх конфліктів.

Як зазначив Геґсет, фундаментальний принцип військового домінування залишається незмінним: «той, хто володіє висотою, володіє полем бою». У сучасних умовах цією «абсолютною висотою» стає космос, від якого залежать системи зв’язку, навігації, розвідки та управління військовими операціями.

Висловлювання Геґсета підкреслює прагнення Вашингтона зміцнити свою військову присутність у космосі та розвивати відповідні технології в умовах суперництва з іншими провідними світовими державами.

Читайте також
США вперше застосували українські морські дрони Magura V5 під час навчань — Bloomberg
Світ
Українські дрони навчилися самі знаходити та знищувати цілі – NYT
Війна
Союзники України змінили підхід до військової допомоги
Війна
Іран атакує США та «Ізраїль» за допомогою американських мереж ШІ
Війна
Доповідь турецької розвідки: смерть класичної війни
Війна
Правила війни потрібно переписати
Війна