Created with Sketch.

Племінник Джона Кеннеді воював на війні в Україні

21.10.2022, 14:10

Коннор Кеннеді розповів, як він воював в Україні в лавах міжнародного легіону.

Родич 35-го президента США Джона Кеннеді, 28-річний Коннор Кеннеді розповів, як він воював в Україні в лавах міжнародного легіону.

На своїй сторінці в Instagram він опублікував пост, де поділився своїми враженнями, перебуваючи в Україні, і сказав, що він був глибоко зворушений побаченим.

Невідомо, як довго троюрідний племінник Джона Кеннеді, Коннор, перебував на фронті, однак у своєму повідомленні написав, що був готовий там померти.

Свій допис у соцмережі він супроводжував фотографією свого друга Ніка, який сидить спиною до камери у своєму армійському спорядженні.

“Як і багато людей, я був глибоко зворушений тим, що сталося в Україні за останній рік. Я хотів допомогти. Коли я почув про Міжнародний легіон України, я зрозумів, що поїду, і наступного дня вирушив до посольства, щоб записатися”, — пише Коннор Кеннеді.

Коннор не став розголошувати про своє рішення, оскільки не хотів, щоб родичі та друзі хвилювалися, тим більше що, як зізнався сам Кеннеді, у нього зовсім не було досвіду військової служби.

“У мене не було досвіду служби в армії, і я не був відмінним стрільцем, але я міг носити важкі речі і швидко вчився. Я також був готовий померти там. Тому незабаром вони погодилися відправити мене на північно-східний фронт”, — написав він.

Кеннеді зізнався, що як солдату йому було страшно, і що йому пощастило живим повернутися додому. Проте він дорожить здобутим досвідом і тим прикладом, який йому показали товариші по службі.

“Ця війна, як і всі інші, жахлива. Люди, яких я зустрів, були найхоробрішими з усіх, кого я коли-небудь знав. Мої товариші-легіонери — вихідці з різних країн, походження, ідеології — справжні борці за свободу”, — наголосив Коннор Кеннеді.

За його словами, війна в Україні визначить подальшу долю демократії у цьому столітті, і закликав усіх небайдужих надати допомогу легіонерам в Україні всім, чим можливо.

“Вступайте до легіону, допомагайте на кордоні або відправляйте медикаменти. Щодня хтось там жертвує всім заради міцного миру”, — написав наприкінці Кеннеді.

Читайте також
Перший штурм столиці Ічкерії
Історія
Від «Черемухи» на Майдані до «Орєшніка» в Дніпрі
Опінії
20 років тому, 22 листопада 2004 року розпочалася нова глава історії України
Опінії
Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи
Політика
Геноцид сам по собі нічому нікого не вчить, а дарма
Опінії
Справжні друзі виявляються лише в скрутні часи, в часи випробувань
Війна