Created with Sketch.

Подруга Зеленськиих Ольга Піщанська приховала нерухомість у Франції

05.05.2025, 16:32

Очільниця Рахункової палати України Ольга Піщанська володіє нерухомістю у Франції, але не декларує її.

Цього майна вже немає в декларації керівниці. Ймовірно, через те, що нерухомість належить французькій компанії SCI DURNINGEN, яка займається «придбанням», володінням, управлінням та експлуатацією шляхом лізингу або в інший спосіб, оренди або іншим чином" нерухомості.

Про це повідомляє міжнародне детективне агенство Absolution.

Власниками цієї компанії є батьки Ольги Піщанської Анна та Станіслав, а також сестра Світлана.

Пані Ольга вказувала свою французьку нерухомість у декларації 3 березня 2022 року. А компанія у Страсбурзі, на яку можна «переоформити» цей актив, виникла лише 29 березня. 

Отже, тепер нерухомість у Франції більше не впливає на декларацію Ольги Станіславівни, оскільки її оперативно переоформлюватимуть на баланс однієї з двох сімейних компаній у Страсбурзі.

Нагадаємо, раніше Піщанська обіймала посаду голови Антимонопольного комітету України. 

Піщанська відома тим, що на її сестру оформлена вілла Зеленських в італійському Форте Деі Мармі вартістю понад 5 мільйонів доларів.

Щороку з 2017 по 2021 включно до 50 дітей з Франції завдяки РКЦ їздили відпочивати на окуповану Московією територію України.

Очільниця Рахункової палати Ольга Піщанська так і не пояснила зв'язки її сестри з «Асоціацією російської культури міста Страсбурга».

Читайте також
Олег Татаров і яхт-клуб на Трухановому
Політика
Замість медального заліку інформаційний хай
Позиція
Смілянського, який розграбував «Укрпошту», понесло
Політика
НАБУ, яке покриває злочини високопосадовців, щось заявило
Політика
Mercedes із секретом: хто і навіщо прикриває Андрія Єрмака
Опінії
Псіхоз упоротих
Опінії