Created with Sketch.

Правий сектор «без зайвого пафосу» оголосив мобілізацію

13.04.2021, 16:00
Фото: 1 штурмова рота ДУК ПС

Добровольці готуються дати відсіч ворогу який продовжує стягувати важку техніку до наших кордонів.

Правий сектор оголосив про мобілізацію до лав Доброво́льчого украї́нського ко́рпусу «Пра́вий се́ктор» (ДУК ПС). 

Про це у себе на сторінці у Фейсбук написав командир ДУКу Андрій Стемпіцький.

У кожній області є підрозділи або представники Корпусу, контактні номери їх телефонів містяться у дописі Андрія Стемпіцького.

«Ми не писатимемо пафосних звернень і не закликаємо чистити зброю, ми пропонуємо долучатись до наших підрозділів, які прямо зараз, в цю хвилину знищують ворогів на фронті! Усіх, кому не байдужа доля України, хто готовий поруч із побратимами сміливо зустрічати ворога, для кого цілісність і незалежність України важить більше, ніж власний комфорт і матеріальні блага, ми запрошуємо до нас – в Добровольчий Український Корпус «Правий сектор», – написав Стемпіцький.

Він нагадав, що вже 8-й рік бійці ДУК ПС стійко і мужньо захищають східні кордони України. «Вдень і вночі, в будні та у свята, незважаючи ні на погодні, ні на політичні умови ведеться боротьба».

«Як у 2014, так і у 2021 році ми даємо гідну відсіч ворогові. Попри паперове перемир’я, ворог нарощує сили, стягує важку техніку до наших кордонів, щоденно гинуть українські воїни на передових позиціях від рук російських окупантів», – додав командир Добровольчого українського корпусу.

Читайте також
Україна готує атаки вглиб росії. Що з цим не так?
Опінії
Нема свободи людини без свободи народу. І немає свободи народу без свободи людини
Історія
Роман Шухевич. Останній звіт Головнокомандувача УПА
Історія
«Грім» іде в наступ: підготовка молоді до дій у тилу ворога
Війна
Гонка озброєнь без держави: як бізнес і громада рятують Україну
Опінії
Там, де потрібна надія, приходить допомога: «Дія» допомогла морпіхам
Війна