Created with Sketch.

Прецедент «Паші Мерседеса» або нульова толерантність до корупції

03.10.2022, 19:45
Фото: Facebook

Чекісти у рясах в Україні продовжують виконувати забаганки схибленого кремлівського бункерного щура. Попів, чомусь, ніхто не чіпає...

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень).

Як кажуть у народі: «Кому війна, а кому мати рідна». Ні, під час всіх воєн крали та збагачувалися, це природно, натомість надприродно було б, якби вчорашні корупціонери раптом стали чесними людьми під час війни.

Але... але ж війна має виховати в нас меншу толерантність до корупції та просто до негідників. Óт "Паша Мерседес", головний поп Лаври, агент секти Гундяєва затриманий на кордоні, бо контрабасив.

Те, що той Паша негідник – ми знали давно; він це і не приховував. Але московський патріархат – це найкраща "криша" була в Україні, до війни, а зараз?

Чи рейдери з СБУ та інших силовиків?

У той момент, коли багато з тих самих СБУшників віддають життя у війні з росією їхні колеги продовжують business as usual.

Ми дуже боїмося, принаймні, боялися кілька місяців тому, що Європа повернеться до business as usual із росією. Зараз у це мало хто вірить і росіяни навіть підривають власні трубопроводи, розуміючи, що то вже брухт.

Але ж набагато небезпечніше той самий бізнес як завжди по-українськи, бо воно послаблює нас з середини. І на скрині нижче – типова історія.

Ще і ще пас нагадуючи, що те, що було актуально до війни, реформа СБУ, антикорупційна інфраструктура, як і викидання московських попів з України, більш ніж актуально. Проте віз і нині там.

Співробітник інвестиційної компанії "Dragon Capital". Спеціаліст відділу продажів боргових інструментів.

Читайте також
Контрабанда під контролем
Опінії
Запуск контрабанди на Львівській митниці
Новини
В Україні відсутня глибинна корупція?
Опінії
Половина магазинів збуту Apple не видає фіскальні чеки та не має суб’єкта господарювання
Політика
Розконтрабанднення країни. Частина четверта
Політика
Розконтрабанднення країни. Частина третя
Опінії