Created with Sketch.

Прем'єр-міністр Індії Моді та очільник Міноборони скасували візит до Москви 9 травня

03 травня, 20:31

Очільник Міноборони Індії Раджнатх Сінгх не поїде на Парад перемоги в Москві. Замість нього до росії вирушить його заступник — Санджай Сет.

Про це повідомляють India Today та Hindu.

Напередодні прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді також скасував свій візит до росії. Слідом за ним вирішив не їхати до Москви й міністр оборони.

Індійська влада попередньо вирішила відправити на військовий парад у Москві заступника глави Міноборони — Санджая Сета.

Як повідомляють індійські медіа, такі рішення ухвалили на тлі зростання напруженості між Індією та Пакистаном.

«Попри це, Індія прагне зберегти важливість індійсько-російських зв'язків, відправивши свого представника», — повідомляють медіа.

Зазначимо, що президент Сербії Александар Вучич через погіршення самопочуття перервав візит до США і потрапив до лікарні. 

Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо останні кілька днів теж скасовував свої плани. І Вучич, і Фіцо раніше заявляли про плани поїхати на військовий парад до Москви з нагоди 9 травня. 

Очільниця європейської дипломатії Кая Каллас застерегла європейських лідерів від участі у святкуваннях до Дня перемоги в Москві.

Читайте також
росія втратила понад мільйон своїх солдатів на війні проти України — Генеральний штаб
Війна
«Купол Москви»: як путін ховається за ракетами
Війна
росія найняла африканських фермерів для виробництва шампуню, а потім відправила їх на війну
Війна
Низку регіонів росії атакували дрони: в Енгельсі горить нафтобаза, а в Брянську — імовірно, аеропорт
Війна
Занепад олігархії на росії
Політика
Витягування «СРСР» з нафталіну
Опінії