Created with Sketch.

«Президент» Абхазії заявив, що готовий піти у відставку після протестів проти угоди з Москвою

16.11.2024, 14:52

Поки що невизнану Абхазію очолюватиме чинний віцепрезидент Бадра Гунба.

Президент самопроголошеної республіки Абхазії Аслан Бжанія заявив, що готовий піти у відставку після того, як протестувальники залишать будівлю адміністрації президента

Про це він сказав під час зустрічі з місцевими жителями в селі Тамиш, пише «Эхо Кавказа».

«Кажуть, що я виїхав з Абхазії, але я тут. Ми зібралися не для того, щоб зберегти мою владу, а для того, щоб зберегти державність. Ті, хто зараз в адміністрації президента, мають піти звідти. Після чого я оголошу вибори та подам у відставку», - заявив Бжанія.

Крім того, абхазький лідер повідомив, що готовий висунути свою кандидатуру для участі в нових президентських виборах. Поки що Абхазію очолюватиме чинний віцепрезидент Бадра Гунба.

Як пише абхазький тг-канал RESPUBLICA, координаційна рада самопроголошеної республіки закликає народ зібратися о 14:00, щоб «поставити крапку у політичній кризі». Протестувальники наголошують, що Аслан Бжанія має подати у відставку для стабілізації ситуації в країні.

Читайте також
У Японії відкрили лабораторію, де медичні експерименти проводять роботи
Світ
ШІ почав погрожувати: Claude шантажував користувача, який хотів його відключити
Світ
Іспанія розширює мережу кліматичних укриттів на тлі зростання кількості смертей від спеки
Світ
Загроза хантавіруса: у Польщі ізолювали людину після контакту з пасажиркою MV Hondius
Світ
У Truth Social з’явилась реклама криптоказино без ліцензії у США
Світ
Міністерство оборони США оприлюднило архів документів про НЛО
Світ