Created with Sketch.

Президент Сакартвело засудила російські псевдореферендуми

28.09.2022, 20:54
Фото: 1tv.ge

Натомість чинний грузинський уряд продовжує відстоювати прокремлівську позицію і ніяк не коментувати воєнні злочини Кремля в Україні.

Свідченням цього є матеріал, підготовлений і оприлюднений на шпальтах незалежного видання "Apsny.Ge", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Президент Саломе Зурабішвілі закликала категорично засудити незаконні "референдуми" на тимчасово контрольованих російськими загарбниками українських територіях.

«Ми у Сакартвело знаємо, що означають подібні плебісцити під дулом автомата, коли їх проводять в окупованих населених пунктах в умовах війни. Це вкрай цинічний вчинок росії, неприйнятний для нас і світу, цивілізованих людей взагалі», – зазначила грузинська лідерка.

Водночас прем'єр-міністр Сакартвело – Іраклі Ґарібашвілі – разом з усіма міністрами вирішив промовчати й не коментувати російське беззаконня в Україні, адже критика Кремля може обернутися для них, як мінімум не втратою влади, а максимум – життя.

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що головна мета Кремля полягає у втілені імперської ідеї через залякування всіх своїх сусідів нападом, а цивілізований світ – ядерною зброєю.

Читайте також
Ушаков заявив про неможливість миру без передачі Донбасу під контроль рф
Війна
Кінець залізниці. Україна тихо виходить із Донбасу
Опінії
Життя та релігійна діяльність кримських татар до і після окупації
Війна
Львів у вересні 1939-го: початок окупації та репресій
Опінії
Наприкінці лютого 2022 року з міста втекли усі силовики, лишалися тільки патрульні
Війна
Грозний-1996: серпневий фінал першої Чеченської війни
Історія