Created with Sketch.

Президенти країн Балтії спільно протидіятимуть навалі нелегалів

16.11.2021, 11:05
Фото: bastion.tv

Самопроголошений голова Республіки Білорусь на догоду очільника Кремля свідомо грає людськими життями.

Із такою спільною заявою виступили президенти Естонії – Алар Каріс, Латвії – Еґілс Левітс і Литви – Ґітанас Наусєда, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що диктаторський режим Олександра Лукашенка, керуючися політичними мотивами, прагне завдати шкоди єдиній Європі шляхом штучної "міграційної" кризи, тому балтійські республіки спільно протидіятимуть цій гібридній загрозі.

«Ситуація на кордоні Білорусі з Євросоюзом і НАТО викликає тривогу через дії режиму Лукашенка. Диктатор грає людськими життями, силою спрямовуючи так званих "прохачів притулку" до кордону з Польщею та Литвою, щоби реалізувати свої геополітичні амбіції. Мотиви Лукашенка зрозумілі: відвернути увагу від порушень прав людини щодо громадян Білорусі всередині самої Білорусі», – зазначив Алар Каріс.

Натомість Ґітанас Наусєда і Еґілс Левітс наголосили, що прибулим літаками до Мінська громадянам Сирії та Іраку варто сприяти у безпечному поверненні на батьківщину, аби вони не ставали живою зброєю у руках кремлівської маріонетки Лукашенка.

Також на тлі вказаної ескалації лідери трьох балтійських республік запропонували власним урядам негайно взятися за зміцнення наявного кордону з РФ, звідки очікуються подібні вторгнення нелегалів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Польща, Литва і Латвія закликають НАТО допомогти, з метою захиститися від путінської Московії.

Читайте також
ANO Бабіша лідирує на виборах у Чехії: чи повернеться країна до курсу Орбана?
Політика
Трамп планує рекордно скоротити прийом біженців, віддаючи перевагу білим африканцям – NYT
Політика
Війна з Ісламом і цифровий концтабір
Війна
Що флот США робить біля берегів Венесуели
Опінії
Кая Каллас: Європа не зможе сама нести тягар війни в Україні
Політика
Туреччина як каталізатор «нового світового порядку» в тіні геноциду в Газі
Політика