Таку версію висунули джерела у спецслужбах Британії.
прігожин припинив заколот через загрози сім'ям ватажків банди «Вагнер» з боку російських спецслужб.
Про це пише The Telegraph.
Таку версію висунули джерела у спецслужбах Британії.
Вони також зазначили, що колона найманців налічувала лише 8 000 бійців, а не заявлені прігожиним 25 000, і, ймовірно, зазнали б поразки за будь-якої спроби захопити Москву.
Про домовленості між Кремлем та прігожиним за посередництва Лукашенка стало відомо увечері 24 червня, коли колона банди «Вагнер» уже була у Липецькій області.
Влада заявила, що кримінальну справу проти прігожина буде припинено, а сам він «піде в Білорусь» в обмін на відмову від продовження заколоту.
Кремль досі не прояснив законних підстав для подібних домовленостей. дмітрій кісєльов у своїй програмі у неділю заявив, що прігожин отримав президентське помилування. маргаріта сімоньян, навпаки, наголосила на тому, що закон був порушений задля припинення заколоту.
Тим часом сьогодні вранці джерело в генпрокуратурі росії заявило про те, що кримінальну справу щодо Пригожина не припинено, незважаючи на публічну обіцянку Кремля. Про це заявили й у ФСБ.
Що стосується прігожина, то його місцезнаходження наразі невідоме. Телеграм-канал ватажка «Вагнера» мовчить уже понад дві доби.