Created with Sketch.

Про бурхливу діяльність Третього слідчого відділу ТУ ДБР у м.Києві

22.04.2024, 10:04

Маловідомі факти з життя Третього слідчого відділу київського Теруправління ДБР

Доброго ранку, Романе Реневичу. А Ви що, по суботах не працюєте? – Це правильно. Бо субота для людини, а не людина для суботи.

Я, Романе Реневичу, розгадав Ваш план і, нарешті, зрозумів, чому Ви так вперто, ось вже понад 4 місяці, саботуєте розслідування кримінального провадження № 62023100130002015 від 15.12.2023, зареєстрованого за фактом ухилення від військової служби солдата Шабуніна.

Ви, напевно, хочете, щоби я розпочав публікувати маловідомі факти з життя Третього слідчого відділу київського Теруправління ДБР та подробиці біографії керівників цього Теруправління.

Тоді Ви робите все правильно – мені є що розповісти.

І про директора ТУ ДБР у м.Києві Кореня Сергія Олександровича з його стоматологічним бізнесом, оформленим на Людмилу Петрівну.

І про заступника директора ТУ ДБР у м.Києві Кумилка Антона Сергійовича, по якому давно й безутішно ридає тюрма.

Ви ж, Романе Реновичу, в курсі, чим Кумилко займався в ГУ ДЗЕ СБУ?

– Правильно, банками та банківською діяльністю. Спостерігав, щоби не було, так би мовити, жодних порушень у цій сфері. Кажуть, став мультимільйонером під орудою колишнього заступника начальника ГУ ДЗЕ СБУ Олексія Сухачова – нинішнього директора ДБР. Тож Антон Сергійович достеменно знає, на які гроші Сухачов придбав шубу своїй дружині.

До речі, Романе Реневичу, Ви не знайомі з науковим спадком пана Кумилка?

– Ні? Даремно. Почитайте, при нагоді, його «наукові» статті типу «Предмет доказування та його значення для оперативно-розшукового документування й розслідування злочинів у сфері банківського кредитування» в збірнику «Сучасні тенденції розвитку криміналістики та кримінального процесу», виданого в 2017 році в Харкові. Читати без реготу неможливо. Бо Антон Сергійович, як ми знаємо, писати не здатний і в слові «хуй» робить чотири помилки. Цю статтю йому готував, напевно, якийсь студент за 100 доларів, а Кумилко, не усвідомлюючи, що там написано, взяв і відправив у редакцію за своїм підписом.

А про заступника директора ТУ ДБР у м. Києві Романа Юрійовича Олефіренка (в ДБР його називають Олігофриненком) та його дружину Юлічку я можу розповідати годинами – і не набридне. Чого варта лише історія про те, як Роман Юрійович оформив на свою Юлічку земельну ділянку в Бучі, отриману на хабар.

Це ж додуматись тільки – брати хабарі землею й оформлювати на дружину. Геній.

Якби його друг і сусід (живуть через стінку) Ситник не став би директором НАБУ, поїхали б Роман Юрійович та його Юля на зону в Мокошине.

А ще, Романе Реневичу, завдяки Вашій впертості я можу розповісти про бурхливу діяльність Третього слідчого відділу ТУ ДБР у м.Києві. Уявляєте, як будуть Вам вдячні Ваші колеги?

До речі, Романе Реневичу, Ви ж, здається, входили до складу слідчої групи по справі Омеляна, колишнього міністра інфраструктури, який проходив фіктивну військову службу у 251 окремому батальйоні ТрО і отримав посвідчення УБД та «бойові» виплати, проживаючи в Києві та готелі в Краматорську?

Пам’ятаєте, коли в Омеляна 25 серпня 2023 року в місці проживання в Сарнах Рівненської області проводили обшук, то знайшли дуже цікаві речі? Тож я чому питаю. Коли Сухачов цю справу продавав Петру Олексійовичу, він хоч хлопцям у Третій відділ грошей підкинув? Чи начальство вас за бидло тримає?

Тож тримайтесь, Романе Реневичу. Начальство, може, про Вас і забуло, а я – ніколи. Зроблю Вас найвідомішим слідчим України.

Відомий журналіст, публіцист і блогер, який прославився своїми журналістськими розслідуваннями і гучними політичними статтями.

Читайте також
НАБУ вручило підозру Юрію Іванющенку в заволодінні 18 га землі на понад 160 мільйонів гривень
Кримінал
САП вимагає визнати необґрунтованими активи «слуги народу» Людмили Марченко
Кримінал
САП просить конфіскувати активи «слуги народу» Діденко та її чоловіка
Кримінал
«Гаманець» Бамбізова
Кримінал
Керівниці аеропорту «Одеса» оголосили підозру
Кримінал
За 10 років кіберполіція деградувала до найгірших стандартів постсовка
Новини