Created with Sketch.

Про ситуацію із закупівлею одягу Міністерством оборони України.

23.08.2023, 21:29

Громадська антикорупційна рада при МОУ вивчає вже це питання і сподіваюсь найближчим часом дамо свій висновок.

1. Якщо МО свідомо закупило по 80$ за штуку те, що реально коштує 30$, ще й зимове,  - то це  корупція;

2. Якщо МО реально закупило літній одяг, а при транспортуванні він став зимовим, однак солдати будуть ходити взимку в літньому - то це перешкоджання діяльності  ЗСУ;

3. Якщо МО закупило зимовий одяг по ціні зимового одягу по 80$ за штуку вагою 1,1 кг., - то це штучне створення обставин з метою дискредитації МО;

4. Якщо МО закупило одяг зимовий по ціні 80$ за штуку, але продавець  в ланцюжку поставки декларував різну вартість такого одягу, - то це не проблеми МО, а проблеми продавця.

5. Є ще й версія про «скрут» і «чорний нал», заниження/завищення вартості з метою зміни бази оподаткування,  вона також має право на життя, як версія.

Тому, Громадська антикорупційна рада при МОУ вивчає вже це питання і сподіваюсь найближчим часом дамо свій висновок.

Читайте також
Годжес: Існує 3–4 сценарії завершення війни, серед них – найгірший і найкращий
Війна
Битва за спадщину: кому належить Флорівський монастир на Подолі?
Політика
ЄС призупинив частину виплат Україні через провал реформ
Політика
ПІДСТУПНИЙ ВОРОГ УКРАЇНИ...
Опінії
Швейцарія замовила п’ять комплексів IRIS-T
Світ
Духовно і фізично УПЦ=РПЦ=ФСБ
Новини