Created with Sketch.

путін мертвий...

08.08.2024, 10:05

Це було очевидно ще у минулому році, а нині - знову видно.

Що цікавого з нинішнім Курськом, так це якісна тиша перед операцією і демонстративне застосування реєстрових частин ЗСУ при атаках на територію рф.

Такого раніше не було.

Навіть станом на зараз є уже важливий підсумок. Як і під час деяких попередніх рейдів на територію Московії, так і під час маршу Пригожина на Москву, відсутня належна і згуртована реакція російської державної системи. Одна частина держапарату бреше, інша намагається воювати, але явно в неї немає належних сил. Команди зверху немає на це. Евакуації немає, цивільний захист не працює.

Тому я погоджуюся, що путін «мертвий» Вся його держава чекає на команди, а команди не йдуть і не йдуть.

Це треба пояснювати усім, хто боїться росії.

Це було очевидно ще у минулому році, а нині - знову видно.

Читайте також
Атаки дронів на Москву. США звернулися до своїх громадян у росії
Війна
У Петербурзі спалахнув завод «Арсенал»: там виготовляють артилерійські установки
Війна
У Тюмені горить завод, який називав себе єдиним у рф приватним великим НПЗ
Війна
У росії горить Ільський НПЗ після дронової атаки вночі
Війна
Волгоградський НПЗ зупинив переробку після атаки дронів — Reuters
Війна
Дітей путіна виховували «німці»
Політика