Created with Sketch.

Референдуми, як частина плану легалізації окупованих територій

06.02.2023, 09:44
Ілюстративне фото

За даними британської розвідки, проведення "виборів" слідує за зусиллями з "русифікації" окупованих територій

Голова ради Федерації рф валентина матвієнко заявила, що 10 вересня 2023 року відбудуться регіональні вибори в нещодавно анексованих районах України.

Про це йдеться у звіті британської розвідки, який опублікований у Twitter міністерства оборони Великої Британії, інформує медіа агенція Останній Бастіон

"Включення виборів у той же день голосування, яке заплановане по всій росії, наголошує на прагненні керівництва представити території як невідіймані частини федерації", зазначається у зведенні.

За даними британської розвідки, проведення "виборів" слідує за зусиллями з "русифікації" окупованих територій, які включають зміну систем освіти, зв'язку і транспорту.

"Попри те, що у росії виборцям більше не доступний значний демократичний вибір навіть на регіональних виборах, лідери, швидше за все, висунуть аргумент, що нові вибори ще більше виправдовують окупацію", - вважають у Міноборони Британії 

Читайте також
План Трампа ставить Україну перед жорстким вибором: аналітика АР
Війна
The New York Times: Багатоликий Ахмад Шараа
Політика
Україна наближається до стратегічної поразки у війні проти росії
Війна
Війна неминуча
Війна
путіну не потрібна справжня гонка озброєнь, - експосол України у США Чалий
Війна
КНДР і Південна Корея розпочинають новий етап морського суперництва
Світ