Created with Sketch.

РФ слідом за Ізраїлем цілеспрямовано вбиває іноземних журналістів

27.08.2024, 06:08

Рашисти як і їхні соратники-сіоністи не бажають поширення правди. Терор, пропаганда та кривава різанина — «оптимальний варіант» для них.

Красномовним доказом слугує свідомий ракетно-дроновий обстріл Краматорська минулими вихідними, повідомляє медіаагенція «Останній Бастіон». У наслідок трагедії загинув наш західний колега-журналіст Раян Еванс.

Він був штатним радником із безпеки впливового видання Reuters, але разом з іншими двома кореспондентами опинився в епіцентрі ворожого удару. Краматорський готель «Сапфір», де зупиняються іноземці, повністю знищено російськими ракетами.

«Ми терміново шукаємо додаткову інформацію про напад, у тому числі співпрацюємо із міською владою Краматорська, і надаємо підтримку нашим колегам та їхнім родинам. Колишній британський військовий 38-річний Раян Еванс працював із нами від 2022 року. Він зупинився у готелі разом із шістьма іншими журналістами, яким було надано невідкладну медичну допомогу після ракетного обстрілу», — повідомили у редакції видання Reuters.

Напередодні у своєму щоденному вечірньому зверненні Володимир Зеленський підтвердив, що готель знищено балістичною ракетою типу «Іскандер». Окупанти свідомо цілилися у цивільний об'єкт у середмісті Краматорська для збільшення кількості жертв.

Окремо медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, як місяць тому   терористи ЦАХАЛ вбили палестинського журналіста і його родину. Згодом сіоністи завдали артилерійського удару по команді катарського видання Al Jazeera  у Ґазі.

Читайте також
Ідентифікували генералів з КНДР, причетних до війни проти України
Війна
США при Трампі не підтримають спецтрибунал для путіна
Війна
Удар по автобусу в Марганці
Війна
Оголошено переможця конкурсу World Press Photo
Світ
У Сумах під час російського удару нагороджували військових, - The Washington Post
Війна
Трамп заявив, що не збирається запроваджувати санкції проти рф за удар по Сумах
Війна