Created with Sketch.

«Російські питання» на тлі пожеж

25.06.2024, 07:17

Дронові атаки наших спеців по НПЗ на півдні РФ виявилися настільки ефективними, що погрожувати виліз сам міністр Сєргєй Лавров. Але дарма.

Один із найголовніших підсумків минулого тижня — нарощення ударів наших дронів по території РФ. Зокрема, останні 7 днів стали рекордним по атаках дронів СБУ на нафтогазові об'єкти московії.

До чотирьох палаючих нафтобаз на початку минулого тижня, пізніше приєдналися 3 підбиті НПЗ: Афіпський, Ільський, Краснодарський. Отже, ми в особі СБУ нарощуємо темпи у знищенні нафтогазової інфраструктури ворога.

Слід відзначити, що на пошкоджених дронами НПЗ виготовляють мазут для кораблів чорноморського флоту. Прильоти по них значно ускладнять логістику постачання мазуту — вона буде дорожчою та довшою.

Причому, що характерно, росіяни очікували нових ударів по нафтобазах і НПЗ. Не могли не очікувати, але інтенсивність наших ударів уже не дає можливості ворогу ефективно захистити свої об'єкти.

Хтось із колег влучно зазначив, що СБУ та інші підрозділи Сил Оборони України запровадили проти росії свої «дронові санкції». І вже західна преса пише, що удари дронів впливають на економіку ворога сильніше санкцій Заходу!

Відзначимо, що крім роботи по підриву економіки країни-бензоколонки, є і прильоти наших дронів і по суто військових об'єктах на території РФ. На тижні «бавовна» від СБУ завітала на полігон 167-го навчального центру в Єйську, де розташований склад іранських дронів і проживають у казармах їхні оператори.

На тому полігоні у північній Кубані зафіксовано серію вибухів із подальшою детонацією. Яким буде результат цього удари? «Шахеди» до нас прилітати не перестануть, але удари по Єйську на певний час знизять можливості росіян по їх запуску.

У російських соціальних мережах на відео із пожежами та вибухами, крім великої кількості мату, є ще і питання по типу: «А нас-то, за что?». Думаємо, що тут кожен українець зможе відповісти без проблем, за що ж їм прилітає.

Однак саме перенесення війни на територію РФ — украй позитивний для нас фактор, а нарощення інтенсивності ударів не тільки економічно б'є по росії, а й змушує її жителів ставити незручні запитання.

Поки, в основному, на відео на тлі пожеж запитують. Але треба ж чогось починати, чи не так?
Читайте також
Що б нас не чекало у 2025-му, але РФ уже стратегічно програла
Війна
ЗСУ не планують виходити з Курської народної республіки
Війна
Радек радить референдум у Криму. Дякуємо, але якось без Сікорського
Політика
Хто сказав, що ООН допоможе нам звільнити Крим?
Опінії
ЗСУ схопили південноосетинського бойовика на Курщині
Війна
Українцям варто «застовпити» за собою Курщину — данський воєнний аналітик
Війна