У росії існує давня традиція використання праці ув'язнених
російська оборонна промисловість, найімовірніше, вдасться до використання праці ув’язнених у спробі задовольнити потреби виробництва у воєнний час.
Як повідомляє медіа агенція Останній Бастіон, про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії.
Зазначається, що у листопаді 2022 року Уралвагонзавод, найбільший у росії виробник танків, повідомив місцевим ЗМІ, що після зустрічі з Федеральною службою виконання покарань (ФСИН) він прийме на роботу 250 ув'язнених.
У росії існує давня традиція використання праці ув'язнених, але з 2017 року примусові роботи як окреме кримінальне покарання було введене знову.
ФСИН, що має один із найвищих показників позбавлення волі у світі, контролює імперію з понад 400 000 ув'язнених, і часто звинувачується в крайній жорстокості та корупції.
Тюремне населення є унікальним людським ресурсом, який російські лідери можуть використовувати для підтримки війни в Україні, яку рф називає "спеціальною військовою операцією", у той час, як добровольці залишаються в дефіциті, стверджують британські розвідники.
Праця ув'язнених, ймовірно, буде особливо потрібною виробникам низькотехнологічної зброї, такими як Уралвагонзавод, які майже напевно зазнають сильного тиску з боку москви через потребу збільшення обсягів виробництва.