Created with Sketch.

Росія залишається одним з основних джерел загроз для Сполучених Штатів і світу – звіт розвідки США

16.04.2021, 18:34
Фото: anekdot.kozaku.in.ua

Спецслужби РФ намагаються створювати напругу у всьому світі.

Днями Офіс директора національної розвідки США оприлюднив відкриту частину "Щорічного Звіту про оцінки загроз національній безпеці США", підготовленого розвідувальною спільнотою Сполучених Штатів. Звіт чітко виокремлює Росію як одного з головних джерел, що несуть загрозу як регіональній, так і глобальній безпеці.

Про це повідомляє Служба зовнішньої розвідки України.

Так, згідно з оцінками американських спецслужб, Москва продовжуватиме використовувати широкий набір інструментів для просування власних інтересів у світі.

"Мова йде про кампанії впливу, розвідувальні й контррозвідувальні заходи, військова допомога та спільні військові навчання, задіяння найманців, вбивства та продаж зброї, кібератаки, використання космічних програм тощо. Росія намагатиметься розширювати свій глобальний військовий, розвідувальний, безпековий, комерційний та енергетичний вплив і будувати партнерські стосунки з союзниками та противниками США, зокрема розширюватиме стратегічне співробітництво з Китаєм", – цитують звіт американських розвідників у СЗР.

Окремо зазначається, що Росія зберігає значний влив у країнах, які входили до колишнього Радянського Союзу, що "дає підстави прогнозувати зростання ролі РФ на Кавказі, інтервенцію у Білорусь (у разі потреби), продовження дестабілізації ситуації в Україні на тлі малоефективних переговорів із врегулювання".

"Національна розвідка США визнає: Росія становить одну з найсерйозніших розвідувальних загроз для Сполучених Штатів, використовуючи свої спецслужби та інструменти для роз’єднання Західноєвропейського союзу, а також збереження свого впливу на пострадянський простір та посилення своєї влади в усьому світі", – йдеться в повідомленні СЗР.

Читайте також
У Європі рахують час до початку війни з росією
Війна
Вогонь над горизонтом: світ рухається до чергового великого зіткнення
Війна
Чи може Китай «попросити» росію напасти на НАТО?
Війна
Диверсії для «Вагнера» у Лондоні
Війна
Німеччина знову попереджає про напад РФ на країни Балтії
Світ
«Хочеться двіжухи»: навіть китайські союзники потішаються із московитів
Світ