Created with Sketch.

Сеул змушений прогинатися під тарифним батогом Вашинґтона

14:57
Фото: Yonhap News

Південна Корея вирішила не відповідати на мита, запроваджені новою президентською адміністрацією США. Причина — рекордний державний борг.

Із такою заявою виступив виконувач обов'язків президента країни Хан Док Су під час розмови із журналістами видання Financial Times, передає медіаагенція «Останній Бастіон». З його слів, Сеул «не даватиме відсіч» митам через «величезну роль Вашинґтона у розбудові заможної південнокорейської демократії».

Наголошено, що виключно завдяки США промислове процвітання, фінансовий розвиток, національна культура і технологічний прогрес сягнули високого рівня, про який навіть не мріють північнокорейські сусіди. Крім того, починаючи від 1960-х років між Сеулом та Вашинґтоном діє стала угода про вільну торгівлю.

«Після руйнівної Корейської війни американці надали нам допомогу, технології, інвестиції та гарантії безпеки, що зробило Південну Корею дуже комфортним інвестиційним середовищем для іноземців. Ми визнаємо і цінуємо величезну роль США у тому, щоби зробити нашу країну такою, яка вона зараз і сварка через тарифи буде інфантильним кроком», — заявив Хан Док Су.

Попри це президент Дональд Трамп звинуватив Південну Корею у нібито існуванні 50%-вих митних стягнень з американських товарів, на що мають бути дзеркальні дії. 2 квітня уряд США наклав 25%-ві тарифи, але 9 квітня процес зупинено на наступні 90 днів, зберігши ставку на рівні 10%.

Втім, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає згадати читачів про те, що китайські комуністи виявилися власниками найбільшого запасу американських державних цінних паперів. Трампівський глобальний конфлікт тарифів змінює це.

Читайте також
Статки 18 знаменитостей перевищили позначку в 1 мільярд доларів
Мистецтво
Ілон Маск очолив список найбагатших людей світу за версією Forbes
Світ
Як чужинські банки грабують українців
Економіка
Обвал російського рубля не зупинить війну проти України
Економіка
Золото партії
Політика
Міжнародні кредитори таємно видали українському уряду «чорну мітку»
Економіка