Created with Sketch.

Сили оборони вдарили по росії ракетами Storm Shadow

21.10.2025, 23:07

Під атакою опинився Брянський хімзавод.

Українські військові 21 жовтня уразили Брянський хімічний завод у росії. Під час комбінованого удару, зокрема, використовували ракети Storm Shadow.

Про це повідомили у Генштабі ЗСУ.

Там зазначили, що Брянський хімічний завод уразили Повітряні Сили ЗСУ у взаємодії з Сухопутними військами, Військово-морськими силами та іншими складниками Сил оборони України.

Під час масованого комбінованого ракетно-авіаційного удару українські військові, зокрема, застосовували ракети повітряного базування Storm Shadow, які подолали російську систему протиповітряної оборони.

У Генштабі наголосили: Брянський хімічний завод є важливим складником військово-промислового комплексу росії.

На цьому підприємстві виробляють порох, вибухові речовини та компоненти для ракетного палива, зокрема, для боєприпасів і ракет, які росіяни застосовують для обстрілів України.

Результати ураження наразі уточнюються.

Читайте також
ПВО Брянщини підбило вертоліт окупантів
Війна
Туреччина формує 15 нових бригад командос: до чого готується Анкара?
Війна
На Полтавщині підлітка підозрюють у підготовці подвійного теракту
Війна
Зелене світло від Тегерана: Моджтаба Хаменеї схвалив прямі переговори з США в Ісламабаді
Війна
Заклик зі США до «Ізраїлю» напасти на Туреччину
Війна
путін і «вікно можливостей»: війна з Європою вже цієї весни?
Війна