Created with Sketch.

Сіоністи привласнили «зірку Давида» — професор Генрі Абрамсон

05.05.2024, 10:34
Фото: Facebook

Шестикутний символ як і свастя входить до переліку прадавніх зображень, вигаданих людством. А відтак не належить жодній нації.

У цьому переконаний професор історії в Університет Турó у Брукліні (штат Нью-Йорк) доктор філософії пан Генрі Абрамсон. Він — досвідчений етнограф, релігієзнавець і археолог, який спеціалізується на деконструкції сіоністських псевдоюдейських міфів.

Найбільшою таємницею, а отже і найменш правдивою, за його словами, є історія Хазарського каґанату, який нібито був «єврейською державою» і насаджував авраамічне вчення підкореним народам. Але це відверта брехня, якою вміло користуються як адепти світового панування сіонізму, так і їхні критики.

«Ось, перед нами 6-конечна зірка, як зустрічають у багатьох могильниках хазарської доби від Дніпра до Уралу та від Ками до Кавказу. Хто може сказати, що (О боже!) це — «Моґен Давиде», щит Давида, проте це не так. Насправді всупереч загально прийнятому у XX столітті погляду, хоча я б сказав насадженому, зірка Давида ніколи не була єврейським символом.

Її привласнили прибічники теоретика сіонізму Бін'яміна Зеєва [він же Теодор Ґерцль — прим. ред.] у другій половині XIX століття. Євреї ніколи до того не асоціювали 6-кінцеву зірку ні з юдаїзмом, ні тим паче зі своєю боротьбою за власну державність на Святій Землі. Це символ тюрків які створили Хазарський каґанат, прийшовши з азійських степів.

До них він був широко поширений серед кочовиків Персії, теперішньої Монґолії та північної Індії. Натомість виключно юдейськими символами є: семисвічник [Менора — прим. ред.] та рука Когана. Тож, на мій погляд, це не просто випадковість, а навмисне допущена помилка, фактично крадіжка чужого символу сіоністами», — зазначає науковець.

кричущий випадок наруги вихідців з Юдиного коліна стався у Полтавській області. Він не залишив без уваги свідомих українців, які проти засилля чужинців.

Символи-тамґи, знайдені у курганах пленем Сюнну-Хунну на теренах сучасної Монголії та Китаю
Грошова одиниця Османської держави (середина XIX століття)
Читайте також
«Останній Бастіон» вітає українців із Днем Державного Герба
Життя
Таємничі знаки наших князів
Історія
Немає Щастя без Честі, а Честі немає без Свастi!
Опінії
Алатир: таємниця козацької зірки
Історія
Духовна вертикаль і матеріальна горизонталь у сонячному колі
Історія
Корона як відзнака
Мистецтво