Created with Sketch.

Софія озброює Київ, розуміючи загрозу Москви для себе

05.12.2024, 08:23

Болгарія передає Україні вже сьомий пакет військово-технічної допомоги за весь поточний рік. Відбувається без участі послиці Олесі Ілащук.

Такі відомості оприлюднив суспільний мовник балканської республіки «Българско национално радио». Починаючи від 24.II.2022 Сили оборони України отримали від партнерів із Софії безліч необхідного озброєння.

Виконувач обов'язків міністра оборони Атанас Запрянов запевнив свого колегу Андрія Сибігу, що Болгарія і надалі допомагатиме Україні всім, що має та чим може. Крім арсеналів совєцької доби ця балканська держава має також потужності для виробництва сучасної зброї.

«Наша країна надала Україні зброю, боєприпаси та техніку. З цілком зрозумілих причин, перелік озброєння залишається конфіденційним. Запевняємо, що військова допомога жодним чином не зашкодить можливостям і боєздатностям болгарської армії», — пояснили у Кабінеті міністрів Болгарії.

Також медіаагенція «Останній Бастіон» додає, що естонський європарламентар вважає недостатнім рівень підтримки України. Правоцентрист Яак Мадісон звинуватив уряд Німеччини у саботажі задля угоди із РФ.

Читайте також
Президент Німеччини підписав закон, який розблокує виділення 3 млрд євро на допомогу Україні
Світ
Велика Британія не припинить постачання зброї для України, попри вимоги росії — Guardian
Війна
Транспортування американської зброї в Україну через хаб у Польщі відновилося
Війна
Немає жодних ознак, що допомога США Україні відновиться найближчим часом, - CBS News
Політика
Польща підтвердила зупинку американської допомоги Україні
Війна
Військова допомога Україні від США припинилася сьогодні о 3:30 ночі, - Reuters
Політика