Естонський європарламентар вважає недостатнім рівень підтримки України

ПОЛІТИКА
28.11.2024, 14:59
Естонський європарламентар вважає недостатнім рівень підтримки України
Фото: Facebook

Правоцентрист Яак Мадісон звинуватив уряд Німеччини у саботажі задля угоди із РФ. Ціна цього — безпека Європи, куплена українською кров'ю.

Свої гучні звинувачення естонський політик і депутат висловив у сесійні залі Європейського парламенту, передає медіаагенція «Останній Бастіон». На його погляд, Україна потребує справжньої всебічної дієвої підтримки, а не постійних обіцянок, які лунають з урядових кабінетів Берліна, Парижа і Брюсселя.

Європейська спілка, перш за все Німеччина, має багаторазово збільшити постачання зброї Україні, припинити купувати російські надра (газ і нафту) й відмовитися від розпіареного «зеленого повороту» в ім'я зміцнення власної енергетики. Зміну влади у США естонський європарламентар вважає сигналом для вказаних кроків.

«У цій залі завжди більше слів, аніж справ. Багато говорять про необхідність підтримувати Україну в її війні проти росії так довго, як це буде потрібно. Але ж, де ті справи? Я нагадаю, що ситуація в Україні погіршується із кожним днем, тому що європейська допомога Києву надто мізерна або надходить запізно. Німеччина, найбільша економіка Європи, підтримує Україну на словах, але фактична військова допомога обмежується €5,2 млрд.

А попри це ЄС усе ще залишається найбільшим імпортером російського газу, купуючи майже половину палива, що експортується із РФ лише у жовтні цього року. ЄС заплатив путіну €1,8 млрд за це викопне паливо, окроплене кров'ю українців. Що це, як не брехня в очі українців. Якщо Європа хоче зупинити росію, їй потрібно знизити залежність від російської енергії та розвивати власну енергетичну галузь», — заявив Яак Мадісон.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляв про те, що 4-й президент Естонії закликав Швейцарію допомогти Україні зброєю. Тоомас Гендрік Ілвес не приховує розчарування, що швейцарці не дозволяють реекспортувати до третіх країн продукцію свого військово-промислового комплексу.

Читайте також:
Війна
Коліcний дрон «Гулівер» — унікальна мобільна дистанційно керована наземна платформа. Нині він у руках наших захисників на передовій.
07:10
Війна
47-та механізована бригада вперше застосувала M712 Copperhead.
17 лютого, 16:03
Світ
Провідна бразильська авіакомпанія виробляє не лише пасажирські й вантажні літаки. На її рахунку також є і сучасні мініштурмовики.
20 січня, 06:07
Світ
Позаблокова, нейтральна альпійська країна осоромилася через торгівлю зброєю з сіоністами. Тепер отримала купу нерозв'язаних неприємностей.
12 січня, 12:54
Війна
Українські інновації в галузі радіоелектронної боротьби також дозволяють ЗСУ більш ефективно відбивати удари «Шахедів»
28.12.2024, 10:58
Війна
Окупаційно-терористичний контингент сунуть живою масою на Україну. Замість танків росіяни масово перейшли на самокати й ґольфкари.
24.12.2024, 14:57