Created with Sketch.

Страшні часи, які ніколи не мають повторитися

25.11.2023, 07:27
Фото: Останній Бастіон

Сьогодні, 25 листопада, ми вшановуємо пам’ять жертв голодоморів — акту геноциду українського народу

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

Упродовж тільки 1932-1933 років червона партійна номенклатура та її каральні загони ЧК-ОГПУ штучно заморили голодом понад 10 мільйонів українців!

Совєцькі окупанти конфісковували абсолютно все продовольство, часто просто його знищували, залишаючи українських селян ні з чим. У оточення військ ЧК-ОГПУ бралися цілі населенні пункти та райони, щоби зморені голодом люди не могли покинути території, охоплені трагедією.

У XXI столітті історія повторюється. На звільнених від ворога територіях ми знаходимо десятки катівень та місць масового поховання українців. Країна-агресор намагається знищити українців і зараз, створюючи умови, непридатні для життя. Московія свідомо позбавляє людей світла, води, тепла. Так само як і тоді, прирікаючи ні в чому невинних на голодну смерть. Це геноцид українського народу.

Ми згадуємо ті жахливі події з сумом і закликаємо вас, шановні читачі, не забувати спільну для всього нашого народу трагедію штучного геноциду.


Нагадаємо, після початку повномасштабного вторгнення московії у 2022 році визнали Голодомор геноцидом українського народу парламенти Бразилії, Ірландії, Молдови, Німеччини та Чехії, а вже у 2023-му — парламенти Болгарії, Бельгії, Франції, Ісландії, Великої Британії, Словенії, Словаччини, Хорватії, Люксембургу, Нідерландів, Вельсу, а також сенат Італії.

Крім того, 15 грудня 2022-го  Європейський парламент підтримав резолюцію про визнання Голодомору 1932–1933 років геноцидом українського народу.

12 жовтня 2023-го Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію, яка, зокрема, визнає Голодомор актом геноциду, спрямованим на знищення української нації.

Водночас парламент Румунії визнав Голодомор злочином проти людства та українського народу, а парламент Австрії — «жахливим злочином».

Нещодавно Верховна Рада ухвалила заяву у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932–1933 років в Україні, вкотре закликавши парламенти держав світу й міжнародні організації визнати Голодомор геноцидом українського народу.

Не всі країни проявляють співчуття до історичної трагедії українців. «Останній Бастіон» нагадує, що державне утворення Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом українців через причетність євреїв до цієї трагедії.

Держава Ізраїль не визнає Голодомор геноцидом проти українського народу, оскільки в Ізраїлі немає практики визнання чи невизнання будь-яких національних трагедій, окрім власної.

Але в самому Ізраїлі, звичайно, особливий статус має Голокост, це наша національна трагедія, зазначив  посол Ізраїлю Михайло Бродський.

Попри зневажливе ставлення, Володимир Зеленський підтримав Ізраїль у війні з Палестиною.

Ізраїль не визнає Голодомор також тому, що саме завдяки Сталіну та СРСР було створено Ізраїль у 1947 р. Після Другої світової війни, до розв'язання якої євреї були безпосередньо причетні, було створено державу Ізраїль: державу євреїв для євреїв, де вони залишаються недосяжними для міжнародних судів.

Ось чому і понині для світового єврейства та, перш за все, для Ізраїлю це — заборонена тема. На відміну від розпіареного Голокосту й відверто перебільшеної кількості жертв у 6 мільйонів.

Читайте також
Сенат Іспанії закликав визнати Голодомор геноцидом українського народу
Світ
Гаага чекає на путіна
Війна
"ЛІВІ" НОРМАЛЬНИМИ НЕ БУВАЮТЬ (ЩЕ ОДИН УРОК ГОЛОДОМОРУ)
Політика
Цього року виповнюється 75 років масовому голоду 1946-47 років
Політика
Відібране зерня як зброя: пам'ятаймо жертв Голодомору!
Виміри
Українцю, пам'ятай, як убивали голодом твоїх предків!
Виміри