Лариса Гольник вирішила не подавати декларацію доброчесності в 2021 році
Суддя Октябрського районного суду міста Полтави Лариса Гольник, позиціонує себе як суддя-викривачка та борець з корупцією національного масштабу.
Попри численні скандали та скарги до Вищої ради правосуддя суддя Октябрського районного суду Полтави Лариса Гольник отримала премію від громадської організації «Фундація DEJURE».
Як вдалося з’ясувати, така «висока відзнака» була вручена Гольник її знайомими, які працюють у згаданій громадській організації.
Лариса Гольник стала відомою у місті Полтаві ще в ті давні часи, коли погодилася в рамках НСРД обладнати свій суддівський кабінет засобами технічної фіксації з метою провокації міського голови Мамая на дачу хабаря. Наступне попередження Олександра Федоровича про операцію силовиків суддею тоді викликало значний резонанс у місцевому політикумі.
Але тепер судді не бракує нахабства за першої-ліпшої нагоди виставляти ті негарні, м'яко кажучи, події та своє пізніше липове протистояння з Мамаєм в судах як досягнення. Не дарма в народі говорять: язик без кісток.
Але повернемося до недавніх часів, як ми вже повідомляли, 25 січня 2021 року Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Октябрського районного суду міста Полтави Лариси Гольник.
Підставою для відкриття дисциплінарної скарги стала скарга головного редактора Останнього Бастіону Геннадія Сікалова.
Та й це, як виявилося не зупиняє Ларису Гольник, котра продовжує порушувати законодавство України.
Перевіривши інформацію щодо судді в реєстрі декларацій родинних зв’язків і доброчесності суддів та кандидатів на посаду, ми помітили, що Лариса Гольник, котра позиціонує себе майже святою, вирішила не подавати декларацію у 2021 році.
Рівна богам Лариса Владленівна, вирішила не подавати декларацію доброчесності в 2021 році, певно вирішивши, що це нижче її “гідності”.
Хочемо ознайомити наших читачів з законодавчим регулюванням подання суддями декларації доброчесності.
Відповідно до Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, щороку до 01 лютого судді зобов’язані подавати декларацію доброчесності судді.
Про це говориться в статті 62 закону :
І от дивимося ми на це все і все більше впевнюємося в тому, що Останній Бастіон таки справедливо оцінював діяльність “судді відкривачки” Лариси Гольник.
Свого часу, Лариса Гольник бідкалася, що проти неї було порушено 12 кримінальних проваджень та було кілька звернень до ВРП. Проте, Гольник порушуючи норми законодавства України, провокує небайдужих громадян України на чергове звернення до ВРП, адже закон один для всіх !