50 незламних фукушімців. Ті, хто ціною власного життя завадили катастрофі планетарного рівня, що загрожувало винищити людство.
Під час усім відомих подій на атомній електростанції у березні 2011 року 50 відважних науковців, інженерів і техніків, згуртованого виступили проти безпрецедентної радіоактивної трагедії. Їхні імена та прізвища нині знає кожен мешканець острівної країни висхідного сонця.
Внаслідок руйнівного землетрусу та подальшого цунамі штатні й аварійні системи охолодження станції були повністю виведені з ладу, призвівши до критичної ситуації — активні зони реакторів зазнавали ризику перегріву. Розуміючи всю серйозність, 50 людей добровільно взялися за небезпечну місію із закачування морської води у пошкоджені реактори.
Їхні дії вимагали не лише технічних знань, а й величезної кількості особистих жертв, адже вони свідомо піддавали себе впливу радіації, яка перевищила норму у 10 000. Ці 50 героїв, повністю усвідомлюючи ризики для свого здоров'я та життя.
Вони продемонстрували світові безпрецедентний рівень хоробрості й самовідданості перед такими непереборними негараздами. Вони віддали всіх себе заради життя Японії та планети Земля.
Ці малюнки слугують даниною поваги винятковим особистостям із Фукушіми на знак шани їхній безкорисливості та глибокому впливу дій під час однієї з найсерйозніших ядерних криз в історії людства. Їхня мужність у зіткненні з невідомістю та відданість запобіганню подальших катастроф є свідченням стійкості духу у найскладніших обставинах.
Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадає, що уряд Японії скасував наказ про евакуацію після аварії на АЕС «Фукушіма» для мешканців невеликого району міста Томіока на південний захід від зруйнованої станції. Охочих повернутися виявилося немало.