Created with Sketch.

СВР РФ вимагає від ЦРУ тісної співпраці щодо України

15.12.2021, 13:04
Фото: Останній Бастіон

Попри наявні напружені відносини Москви з Вашинґтоном американська розвідка є для російської "стратегічним партнером".

Таку заяву в інтерв'ю пропагандистському виданню "Аргументы и факты" зробив очільник Служби зовнішньої розвідки Росії (СЗР РФ) Сєргєй Наришкін.

За його словами, основним і єдиним спірним питанням між США і РФ на сьогодні слід вважати Україну, чий геополітичний курс аж ніяк не самостійний.

«Зі свого боку, ми готові до активної співпраці з американським Центральним розвідувальним управлінням на основі загальноприйнятих принципів партнерства спецслужб. У нас є і спільні пріоритети, скажімо, боротьба з міжнародним тероризмом», – зазначив Сєргєй Наришкін.

Голова СВР РФ також відзначив, що його колега – директор ЦРУ Вільям Бернс – нібито дотримується схожої думки й уже запропонував адміністрації Джозефа Байдена "не нагнітати ситуацію через українську проблему".

Водночас жодних коментарів із цього приводу від очільника ЦРУ наразі не було ніде оприлюднено; можливо, у Вашинґтоні зайняли вичікувальну позицію допоки російський агресор не відвів свої війська від кордонів з Україною.

А проте, ні для кого не секрет, що кремлівській номенклатурі не потрібна жодна конфронтація із Заходом, де мешкають їхні родини та зберігаються чималі фінансові кошти, а таким як Наришкін цілком затишно перебувати попри санкції у "комфортному застої", що панує у відносинах США та РФ.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", Владімір Путін і його найближче ґебістське оточення може бути причетним до понад 150 політичних вбивств по всьому світу.

Читайте також
США переглядають ядерну стратегію на тлі посилення потенціалу Китаю і росії – Пентагон
Світ
Європа має подвоїти витрати на оборону після приходу Трампа, - Bloomberg
Політика
Канцлер Шольц хоче у Тамбов, де лунає «чікі-чікі-та»
Політика
Польща продовжує вкладати кошти в озброєння
Війна
У Фінляндії розпочалися найбільші в історії артилерійські навчання НАТО в Європі
Світ
КНР обирає шлях балансування, а не гегемонії
Світ