Created with Sketch.

Телеканали Медведчука-Коломойського досі зомбують українців

15.11.2023, 21:40

Як слушно сказав Нобелівський лауреат із фізики Пьотр Капіца: засоби масової (дез)інформації небезпечні, як і засоби масового знищення.

Показовий приклад — вітчизняні телеканали, що належать олігархам-українофобам. Від дня набуття Україною незалежності вони роками зомбують наших громадян рафінованим російським медіапродуктом.

Наперекір повномасштабному вторгненню російських окупантів в Україні досі діють ЗМІ із багатомільйонною аудиторією, власниками яких є пси кремлівського режиму. Про це вітчизняним правоохоронцям нагадав журналіст і телеведучий Сергій Руденко.

Наголошується, що тандем проросійських олігархів Ігоря Коломойського та Віктора Медведчука має вплив на українців за посередництва медіаімперії. Певно, конгломерат телеканалів зі знаком «1+1» перебуває під опікою завгоспа Офісу Зеленського.

«А скажіть-но, чому «1+1» досі в єдиному телемарафоні й отримує дотації із державного бюджету, хто знає? Власник частки у «1+1» та «2+2» Медведчук — державний зрадник. Перебуває на росії. Власник корпоративних прав «1+1 media» Коломойський — у СІЗО.

Колишній телеведучий «1+1» Дубінський, якому оголошена підозра у державній зраді, — у СІЗО. Незмінний гість «1+1» народний депутат Нестор Шуфрич, якому оголошена підозра у державній зраді, — у СІЗО. Незмінний гість «1+1» експрокурор Кулик підозрюється у державній зраді», — заявив Сергій Руденко.

Читайте також
Коломойський прагне оскаржити санкції Зеленського
Політика
«Ні — тоталітаризму, авторитаризму» ! Українці мають право думати і говорити !
Політика
Падальники злетяться на шабаш
Політика
Як виглядає пост для ідіотів
Політика
Безсоромні погрози союзнику
Політика
Зелене шапіто. Закон, як дишло
Політика