Ресурсна федерація московії невпинно розширює зону свого впливу та присутності в Африці. Неоколоніалістам треба надра «чорного континенту».
Саме тому до міста Малабу на острові Біоку у Ґвінейській затоці кремлівський режим відрядив понад 200 своїх головорізів. Відомості про прибуття окупаційно-терористичного контингенту оприлюднило видання Spiegel.
Невелика нафтовидобувна країна у Центральній Африці знаходиться під диктаторським правлінням президента Теодору Обіанґи Нґеми Мбасоґу від 1979 року. А від 2016 року віцепрезидентом країни є його син — Теодору Обіанґ Манґе.
Російські найманці, яких режим Екваторіальної Ґвінеї називає «військовими інструкторами», охоронятимуть президента-узурпатора. Він прийшов до влади внаслідок державного перевороту і на тепер уже пережив кілька невдалих спроб заколотів та революцій.
За минуле десятиліття РФ постійно розширювала вплив та військові зв'язки на «чорному континенті». Москва направила радників та бойові підрозділи до Центральноафриканської республіки, Малі, Лівії, Ніґеру, Буркіна-Фасо та Мозамбіку.
Розміщення окупаційно-терористичного персоналу у керованій диктатурою та багатою на ресурси Екваторіальної Ґвінеї відповідає стратегії Кремля, яка тепер спостерігається і в інших країнах. Москва у першу чергу зацікавлена у сировинній галузі, натомість пропонує послуги консервації режимів у країнах, які не відрізняються політичною стабільністю.
З новою присутністю у дрібній портуґальськомовній країні РФ вривається у Ґвінейську затоку, де ослаб вплив Франції, США та Британії. Якщо західні лідери й надалі просто спостерігатимуть за розширенням «сірої зони» на «чорному континенті», невдовзі їм доведеться забути про залежну від себе Африку.
А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», поплічників терориста Євґєнія Прігожина затримали у Чаді. Максім Шуґалєй і Самєр Суефан не змогли втекти до Москви, тож тепер їх допитують відповідні служби.