Created with Sketch.

Терористи з ПВК «Вагнер» — винуватці кількох гучних авіакатастроф на Донбасі

09.09.2020, 10:08

Родичі українських захисників, які загинули на Сході, вимагають від Зеленського розкрити деталі невдалої спецоперації у білоруській столиці.

Так звані "вагнерівці", щодо яких українськими спецслужбами розроблялася спецоперація у Мінську, можуть бути причетними до збиття українських військових літаків "Іл-76" у Луганську, військових літаків "Су-25" та гелікоптера "Мі-8" під Слов’янськом.

А також до збиття російським "Буком" малайзійського Боїнга MH17, внаслідок чого було вбито 298 громадян інших держав.

Хто з Офісу президента передав інформацію російським спецслужбам та таким чином "зірвав" операцію досі не відомо.

Бо правоохоронні органи не відкрили кримінальні справи за статтею "державна зрада", а Володимир Зеленський не зняв про це новий рекламний ролик.

В умовах моновлади Зеленського та мовчання правоохоронців єдиним інструментом, за допомогою якого можна дізнатися правду та покарати винних залишилося створення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України.

Родичі та близькі українських воїнів, які загинули захищаючи Україну у найважчий період російської агресії, створили петицію на сайті Верховної Ради.

Кожному, кому болить за долю нашої Батьківщини, раджу перейти за посиланням та підписати її: https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/8464?aname=published.

Українці мають право знати правду!

Народний депутат України VIII скликання. Голова Запорізької територіальної організації партії "Європейська Солідарність"

Читайте також
СБУ засекретила ухвалу суду про звільнення Шуфрича з-під варти
Кримінал
У Полтаві викрито російського інформатора, який передавав координати ЗСУ
Війна
Зеленський відправляє на смерть волонтера та розробника дронів для ЗСУ
Війна
Ексдружина Андрія Деркача врятувала готівку, яка була під арештом чотири роки
Війна
Козир Банкової: навіщо Єрмаку видали чотири дипломатичні паспорти
Опінії
Від «кінець епохи бідності» до епохи руїни: підсумки правління Зеленського
Опінії