Created with Sketch.

У Білорусі заявили про початок нових штабних навчань

31.01.2023, 12:31
Ілюстративне фото

У МО Білорусі повідомили, що спільні тренування направлені "на підвищення взаємосумісності органів військового управління двох держав"

Міністерство оборони Білорусі оголосило про початок двотижневого спільного з росіянами штабного тренування так званого Об’єднаного командування регіонального угруповання військ.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на міністерство оборони Білорусі

"Протягом тижня представники військових відомств двох держав відпрацюють питання спільного планування застосування військ на основі досвіду збройних конфліктів останніх років на тему: "Прийняття рішення на застосування регіонального угруповання військ (сил) на користь забезпечення військової безпеки Союзної держави", - йдеться у повідомленні.

У МО Білорусі повідомили, що спільні тренування направлені "на підвищення взаємосумісності органів військового управління двох держав". А також є черговим етапом підготовки до спільного оперативного навчання "Щит Союзу - 2023", що пройде на території росії у вересні 2023 року. 

Читайте також
Білоруська опозиція за кордоном: міфи, реальність і майбутнє
Новини
Хакери довели, що росіяни керували дронами із веж стільникового зв'язку у Білорусі
Війна
Кому сьогодні довіряють білоруські дисиденти?
Опінії
Суверенітет лише на папері: що чекає на Білорусь у разі великої війни
Світ
У Білорусі сталася пожежа на підсанкційному нафтопереробному заводі «Нафтан»
Світ
Білоруська опозиція вичікує момент
Політика