Created with Sketch.

​У центрі Полтави "почервонів" Ватутін

22.07.2019, 12:35

Погруддя радянському генералу на однойменній вулиці розфарбували у ніч проти 21 липня. Невідомі патріоти залишили на постаменті червоний напис "Ворог", нагадавши ким насправді є вбивця мільйонів українців Микола Ватутін.

Правоохоронці, що прибули на місце події, зафіксували її як дрібне хуліганство. У поліції зазначили, якщо будуть знайдені винні, вони відповідатимуть за свої дії згідно зі Статтею 173 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

ДОВІДКА: Микола Ватутін (1901-1944) — радянський військово-політичний діяч з Воронежа; брав участь у ліквідації загонів Революційної повстанської армії України Нестора Махна, згодом — придушував український національний рух у Холодному Яру і на Полтавщині. Під час Другої світової війни командував Воронезьким, Південно-Західним і 1-м Українським фронтами, відзначився жорстокістю до червоноармійців з українським корінням, яких майже без зброї відправляв штурмувати німецькі укріплення у так званій битві за Дніпро в 1943 році. Убитий у сутичці з загонами УПА у лютому 1944 року неподалік Острогу.

Читайте також
Екстрено. Потужно. Незламно. Брехливо
Полтава
Ексочільник прокуратури Полтавщини Столітній хоче повернути посаду
Полтава
Недоруйнований Полтавський краєзнавчий музей доруйнують
Полтава
Або розумні прийдуть до влади, або ямщики доб’ють Полтаву
Полтава
Криваві бариги з Полтавської міської ради збагачуються на війні
Полтава
ЄС звільнив Польщу від обов'язку приймати мігрантів
Полтава