Created with Sketch.

У Конгресі США попередньо домовились про $45 млрд для України – більше, ніж просив Байден

20.12.2022, 14:18

Загальний обсяг фінансування, запропонований у законопроєкті, набагато перевищує $1,5 трлн, виділених попереднього року.

У Конгресі США попередньо домовилися про виділення понад $45 млрд на допомогу Україні для захисту від російського вторгнення, про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон з посиланням на Bloomberg. Вони передбачені у законопроєкті про державні видатки, який Конгрес має ухвалити цього тижня.

Ця сума більша, ніж просив у листопаді Білий дім. Тоді йшлося про $37,7 млрд як фінансової, так і оборонної підтримки.

Законопроєкт мають ухвалити до 24 грудня, щоб запобігти шатдауну, тобто зупинці діяльності урядових органів США.

Він передбачає видатки на $1,7 трлн до 30 вересня, коли у США закінчується фінансовий рік, зокрема $858 млрд – на національну оборону.

Загальний обсяг фінансування, запропонований у законопроєкті, набагато перевищує $1,5 трлн, виділених попереднього року.

Очікується, що першим законопроєкт розгляне Сенат (орієнтовно у четвер), після чого його відправлять до Палати представників. Будь-який сенатор здатен затримати проєкт в обмін на поправки чи поступки.

Читайте також
Компанія Google планує випустити у США 32 млн заражених комарів: деталі
Політика
Американська еліта втрачає ґрунт під ногами
Світ
Вибух ракети Blue Origin Джеффа Безоса загрожує місячним планам Трампа, — Politico
Світ
Великий бізнес США критикує нові правила отримання грін-карт через загрозу для техносектору
Світ
Президент США Трамп залишив лист з інструкціями Венсу на випадок, «якщо з ним щось трапиться»
Політика
У Truth Social з’явилась реклама криптоказино без ліцензії у США
Світ