Created with Sketch.

У міжнародних аеропортах України відбудеться акція вшанування захисників ДАП

20.01.2022, 20:45
Акція із вшанування "кіборгів" у аеропорту "Львів", 20 січня 2020 року.
Фото: АрміяInform

У “Борисполі”, а також інших міжнародних летовищах в Україні, відбудеться акція вшанування захисників Донецького аеропорту.

Про це в четвер, 20 січня, повідомила пресслужба Міністерства оборони.

Пам’яті подвигу українських воїнів-«кіборгів», які самовіддано та мужньо боронили передовий форпост держави – Донецький аеропорт, 21 січня 2022 року о 8:30 на ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (термінал D) відбудеться акція вшанування героїв за участю Ансамблю пісні і танцю Збройних сил України та музикантів оркестру Почесної варти Окремого президентського полку імені гетьмана Богдана Хмельницького”, – йдеться в повідомленні Міністерства Оборони України.

Під час заходу символічно пролунає сигнал “Шана” авторства Михайла Рябоконя та музичний твір “Мелодія” видатного українського композитора Мирослава Скорика.

Захід відбудеться з дотриманням встановлених протиепідемічних вимог та соціальної дистанції.

Також завтра ця акція відбудеться в міжнародних аеропортах ще у шести обласних центрах – Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Львів, Одеса, Харків.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Міністерство оборони та Генштаб офіційно встановили День вшанування захисників Донецького аеропорту – 20 січня.

Читайте також
25 років із дня зникнення Георгія Гонгадзе
Опінії
14 вересня – День пам’яті примусового виселення українців у 1944 – 1951 роках
Історія
Пам'ятати – означає діяти
Опінії
Пошана до загиблих захисників — це дзеркало ставлення до живих
Опінії
«Мішки» й «рефрижератори» – це для росіян, для наших полеглих – єдиний державний протокол шани
Війна
ОУМ «ГРІМ» та партія «ДІЯ» долучилися до хвилини мовчання у День пам’яті полеглих захисників
Війна