Created with Sketch.

У Німеччині восени проведуть масштабні навчання на випадок нападу росії на НАТО

07 квітня, 10:03

Навчання під кодовою назвою Red Storm Bravo розпочнуться 25 вересня і триватимуть три дні.

У Гамбурзі в Німеччині у вересні 2025 року Бундесвер проведе масштабне навчання, щоб відпрацювати дії на випадок нападу росії на країни НАТО.

Про це повідомляє NTV/dpa.

Тренування відбуватимуться як вдень, так і вночі. Головною задачею є відпрацювання швидкого перекидання союзницьких військ, сказано в матеріалі.

За словами капітана морського флоту Курта Леонардса, в разі нападу росії військові НАТО за короткий проміжок часу мають бути перекинуті на східні кордони Європи. Гамбург як портове місто відіграватиме в цьому центральну роль, пише NTV/dpa.

У матеріалі також ідеться, що під час навчання зокрема відпрацьовуватиметься пересування військових через місто, надання невідкладної медичної допомоги та евакуація поранених.

Згідно з оцінкою німецької Федеральної розвідувальної служби (BND) та Бундесверу за 28 березня, країна-агресор росія до кінця десятиліття, ймовірно, створить умови для того, щоб мати можливість вести «масштабні бойові дії» з країнами Заходу.

25 березня заступник начальника Головного управління розвідки МОУ генерал-майор Вадим Скібіцький заявив, що росія розглядає 15 можливих сценаріїв військових конфліктів до 2045 року, з яких шість стосуються Північної Європи, а чотири — Польщі.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте, коментуючи інформацію ГУР, заявив, що НАТО відповість «повною силою» в разі нападу росії на одну з країн Альянсу.

У січні міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус заявляв, що з огляду на зростання російської армії існує ймовірність спроби нападу рф на країни НАТО у 2029−2030 роках. У зв’язку з цим він наголосив на важливості зміцнення обороноздатності Альянсу до цього часу.

Читайте також
В НАТО анонсували військові навчання зі стримування ядерних сил
Війна
Вперше в історії НАТО ВМС ЗСУ очолили управління на масштабних навчаннях
Війна
У Польщі відкрився найбільший навчальний центр для українців
Війна
Військові США приїхали в Білорусь подивитися на військові навчання з росією, - Reuters
Війна
росія випробувала біля кордонів НАТО гіперзвукову ракету «Циркон»
Війна
США та Південна Корея розпочали військові навчання за участі 21 тис. солдатів
Світ